Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear Blue digitális teszt,...

Clear Blue digitális teszt, most elöszőr próbáltam ki ezt a tesztet, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lett egy halvány hcg netről rendelt tesztem, aztán ki próbáltam mert volt otthon "aranytartalék" címen egy digitális clear blue tesztem amit 2 hónapja vettem gondoltam na majd ez meg mutatja a tutit, nektek erről mi a véleményetek? Az utasításon egyértelmű negatív vagy pozitív van de ezen látszik a plusz is. Most már nagyon bánom hogy erre a tesztre ki dobtam majd nem 3ezer forintot, egéybként 3 napja késik, előre is köszönöm a válaszokat...itt a kép a tesztről:


[link]


2017. márc. 6. 08:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez negativ. Ha pozitiv lenne a masik csik is feher lenne telibe.
2017. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Milyen a masik? Tedd fel. Ez negativ. Ami nem a teszt hibaja.
2017. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
a GYK olvasóinak nagy része ennyire nem tud elolvasni/ értelmezni egy tájékoztatót? ...
2017. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ez egyertelmuen negativ.

A fuggoleges vonalnak csak a helye van, de a vizszinteset mutatja csak neked.

Ezen az oldalon talalsz fotot arrol, hogy milyen lenne a potitiv: [link]


(Nekem egyebkent jol mukodott, egyik esetben mensi elott 3 nappal lett pozitiv, kb 10 nappal peteeres utan.)

2017. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...tudom értelmezni a tájékoztatót de sosem próbáltam digitális tesztet csak tesztcsíkot...és mivel lett egy halvány pozitív tesztcsíkom ezért merült fel bennem kétely és tettem ide ki mivel ez az oldal erre való??!! Ha valaki más is esetleg járt így tapasztalatokat várnék...Mielőtt ilyen értelmetlen választ adsz szerintem te pedig értelmezd a kérdést.


Az első két válaszolónak köszönöm, itt a kép a tesztcsíkról ez elvileg 25-ös érzékenységű teszt:


[link]

2017. márc. 6. 08:38
 6/25 A kérdező kommentje:
3-as válaszolónak szól, nem az utolsónak...
2017. márc. 6. 08:38
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es! :)
2017. márc. 6. 08:39
 8/25 anonim ***** válasza:
nem támadásból írtam, de ha te egy ilyen kérdést látnál nem merülne fel benned h megnézd a tájékoztatót? nekem is van digitálisom itthon amit akkorra tartogatok ,ha már késik 3-4 napja és van legalább 2 pozi tesztem, egyértelmű pozi tesztem! de már 3 szor elolvastam a tájékoztatóját. sztem ha volt halvány pozi tesztet azt ismételd meg holnap ha erősödik biztos van baba csak nem volt elegendő hcg a digitálishoz
2017. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
tipp: én 1600 ftért rendeltem fastest.hu ról, láttam h a gyógyszertárakban 2700 ft meg 2500
2017. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én is pont azért használtam el mert azt hittem ez biztosan meg mutatja most, mivel azt mondják ezek olykor biztosabbak, én sem támadásból írtam, csak bennem is most nagy a kétely hogy mi lehet...volt már egy spontán vetélésem és nagy a reménykedésem...azért köszi mindenkinek. :)
2017. márc. 6. 08:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!