Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem vártam, most...

Szombatra nem vártam, most délután is tesztelhetek x-epil teszttel vagy valahogy várjam ki a reggelt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen tesztelhetsz. De nem biztos, hogy eros pozotivat kapsz mar ha terhes vagy... Akkor sincs gond ha negativ, akkor tesztelj megint 2nap mulva ha kozben nem jon meg. Pozitiv tesztet kivanok :)
2017. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen kifogja mutani délutániból is nagy valószinüséggel mivel már késik
2017. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik,akkor ha halványan is,de mutatnia kellene.
2017. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KöszöNöm pozi lett
2017. márc. 6. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
gratula
2017. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. márc. 6. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:
De jó.Gratulálok :)
2017. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok. Nagyon gratulálok :) Boldog babavárást neked :) ugy irigyellek :) én a 15.ciklusnapon vagyok és még ovum sem volt pedig 13.14.napon szokott lenni,szerintem nem is lesz már ebben a hónapban :/
2017. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó ne aggóódj.:) énis ebben voltam.. aztán most voltam dokinál vagyis tegnap és mondta h 2 nap mulva van a nagy nap. szval csak később ovulálok 16-17 nap körül legkésőbb 18. ma van a 15.nap
2017. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Soha ne add fel!

Ez a pozi teszt most másfél év próbálkozás után sikerült. És ez volt az első hónapunk mikor 2 naponta együtt voltunk, ugyanis követésen kiderült nem minden hónapban van peteérésem, de ha van sem középidőben, sőt volt hogy mensi előtt két nappal látott tüszőrepedést a doki. Azt mondta próbáljuk ki ezt a módszert, nem is olyan stresszelős mint az ovu teszt és a követés utáni kötelező együttlét, mielőtt gyógyszerrel felborítjuk a dolgot,mert legalább öontos volt a cuklusum, és mivel a kisfiam is spontán sikerült (2év 3hónap után) hátha így....

Szóval még bőven lehet peteérésed!!

2017. márc. 7. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!