Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastont kell szednem 17....

Duphastont kell szednem 17. ciklusnaptol napi 1x1 szemet, nem keves?

Figyelt kérdés
Nem merte a progiszintem, csak clostis honap es azt mondta felirja, de csak 37.ciklsunapig eleg ha sikerul es abbahagyom megfog jonni nem??? Azt mondta ha a kesik 2-3 mapja es negativ a teszt,akkor hagyjam abba. Ha pozi folytassam, nade nem ertem.. csak ennyir irt fel. Ha pozi a teszt hivjam fel h adjon receptet? Nagy izgalmak kozt nem kerdeztem meg.

2017. márc. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
en ciklus 16 napjatol 25 ig szedtem , szinten egy szemet , nem tudom en is arrag ondoltam hogy keves ha terhes leszek , pl ,es abbahgyaom nem megy el a baba
2017. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mi lett? megjött ahogy abbahagytad? vagy baba lett?
2017. márc. 8. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lett baba , megjott , viszont most aztan ujra kell szedjem , nem tudom ezutan lesz e vagy sem , de elveszitettem ezelott , es most varom az elso ciklust amit nem tudok mikor jon meg
2017. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nemtudom nekem kételyeim vannak. felhivom majd az orvosom, mire elfogy a 37.ciklusnapon leszek, 31.ciklusnapra nem várom max 32, ha pozi a teszt szolok neki h irjon még fel, nehogy elmenjen a baba..:( regóta próbálozunk ne ezen muljon. drukkolok nektek. hanyadik cnapon vagy?
2017. márc. 8. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!