Korán tesztelők?

Figyelt kérdés
mikor teszteltetek pozit ? én a 12.dpon (11 nap múlva ) tervezek tesztelni, sosem gondoltam h ilyet csinálok de olcsón kaptam teszteket , sőt szinte ingyen , amik lejárnak májusban szval gondoltam kisérletezek, főleg h ehónapban kaptam clostit és tuszőrepesztőt is.:) ma van az 1 dpom tegnao extra pozi volt az ovuteszt, ma alig látszik a második vonal szval gondolom ez az 1 dpom

2017. márc. 9. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
9. Dpo-on
2017. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor esélyes h 12dpon pozi lesz , ezekszerint.. jó lenne mert amint pozi duphastont kell szednem
2017. márc. 9. 13:50
 3/8 gabriell88 ***** válasza:
9. Dpo
2017. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gondolom, ez típus kérdése, nekem hamar mutatja, de a barátnőm nem tesztelt pozit a 14. Dpo előtt. 3 gyereke van. Szorítok!
2017. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
persze egyértelmű ,hogy ez nagyon egyéni, nem fogok elkenődni,ha nem lesz pozi azonnal, max akkor ha 15.dpon sem, akkor már szrul érintene :)
2017. márc. 9. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én úgy tudom, hogy az ovuláció nem a pozitív ovu teszt idején van, hanem az utána lévő első negatív napon. Az LH teszt nem az ovulációt jelzi, hanem az LH hormon megemelkedését a szervezetedben. Az ovuláció ennek a hormonnak a hatására következik be, de mikorra megtörténik a tüszőrepedés, akkorra már az LH szint lecsökken, amit a teszt negatívnak jelez. Úgyhogy az 1. dpo egy nappal később van, mint ahogy Te írtad. Ettől függetlenül szerintem nyugodtan tesztelj, akár már a 9. dpo-tól. Én is nagy tesztelő voltam, rengeteg olcsó tesztem volt. Nekem a 11. dpo-n lett mindhárom gyerkőcömnél pozitív a teszt. Sok sikert!!!

2017. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nincs később mint ahogy én írtam tegnap a 17.napon lett tök negatív és 16.napon volt extra pozi, majd leugrott a 2.vonal.:) jól tudom én hisz 1 éve tesztelek sőt van az már 14hónapja.:) igy vagyok ma a 2.dpon 18.napon.:)
2017. márc. 10. 08:47
 8/8 A kérdező kommentje:
az leamaradt h nagyon köszi a drukkot, ment a zöld kezecske.:)
2017. márc. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!