Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 2 hónapja fájnak a melleim,...

Kb 2 hónapja fájnak a melleim, mensim alig volt valami fogamzásgátlót szedek szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már nagyon aggódom amiatt hogy terhes vagyok mert nem szeretnék még, 2 hónapja iszonyatosan fájnak a melleim aludni sem birok, a fogamzásgátlóba nem tartottam szünetet mert nem szerettem volna hogy megjöjjön, nem tudom hogy azért lehet e ez a mellfájdalom de már jóval előtte fájt hogy meg kellett volna jönnie a mensimnek közbe csináltam tesztet is de negatív lett, most mikorra vártam a mensimet csak ilyen barnás jött az is két napig tartott. Van amikor alig eszek valamit vannak napok amikor rengeteget eszek, álmos vagyok fáradt vagyok elég gyakran alhasi fájdalmaim is vannak szédülök fáj a fejem ezek mind terhes tünetek de nekem ezek amúgy is elő szoktak fordulni a szédülés és a fejfájás, van valakinek valami hasonló tapasztalata? Nem tudom a tabi miatt vannak e ezek meg mert hogy egy mensit kihagytam, vagy azért e mert terhes vagyok. Segitsetek kérlek! :)

2017. márc. 12. 18:47
 1/7 anonim válasza:
Ezek nem a terhesség, hanem az egészségtelen életmód tünetei.
2017. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem élek egészségtelen életmódot épp ellenkezőleg! :) amúgy meg nem hinném ha egészségtelenül élnék is amiatt fájnának a melleim stb... :)
2017. márc. 12. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Csinálj inkább megint tesztet, mert ezek nagyon fura tünetek. Legfőképpen az álmosság az, ami aggasztó.

Ugyanakkor elképzelhető, hogy a folyamatos gyógyszer szedése megkutyulta a dolgokat.

2017. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolok erre mert még soha nem csináltam ilyet hogy nem tartottam szünetet, remélem hogy csak emiatt van, holnap megyek dokihoz az a biztos :)
2017. márc. 13. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jó lesz! Azért írd meg nekünk is légyszi, hogy mi a helyzet! Köszi és szurkolunk!
2017. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Van amikor alig eszek valamit vannak napok amikor rengeteget eszek" Legyen igazad.

Igen, van hasonló tapasztalatom, évek óta abban élek, amit leírtál és nem, még egyszer se estem teherbe.

2017. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap dokinál nem vagyok terhes. A menstruációm azért volt ilyen semmilyen mert nem tartottam szünetet a tabiba, és azt mondta hogy ilyet nem is lehetne csinálni (én utána olvastam hogy nagyon ritkán nem baj) mert így nem fog vissza állni a ciklusom normálisan. Viszont hogy a melleim miért fájtak ennyire meg miért nőttek meg, fogalmam sincs, olyan bunkó volt a doki hogy meg se kérdeztem csak jöttem tőle inkább kifelé... :/
2017. márc. 15. 17:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!