Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye hogy terhes...

Karwomen kérdése:

Mekkora az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát az történt hogy kb 3 hete együtt voltam egy pasival buli után és mivel nem voltam beszámítva állapotba a pasi sajnos belémélvezett pont azon a napon volt peteérésem azóta meg kellett volna jönnie a menstruációmnak viszont már 9-10 napja késik.Mekkora annak a lehetősége hogy terhes legyek?Csak komoly indokolt válaszokat várok.

Köszi



2017. márc. 13. 21:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély bőven.
2017. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
85%
Komoly választ nehéz adni a te magyar nyelvtani képességeidet figyelembe véve, bár ezt tükrözi a megtörtént eset is ...
2017. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
80%
Ezt mindet egy levegővel írtad le?
2017. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Bocsi,csak már ideges vagyok.
2017. márc. 13. 21:37
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz is, valószínűleg terhes vagy.

Azért remélem, legalább emlékszel rá, hogy ki az apa, nem úgy fog felnőni a gyerek, hogy még az apja nevét sem tudja.

2017. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
Elég nagy, közel 100 százalék. A történteket felesleges minősítenem, a többiek már megtették.
2017. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" kérdező, nem privát üzenetekben kéne lehülyézni azt, aki megmondja az igazat, hanem nem kellett volna bárki jöttmentnek s*ggrészegen széttenned a lábadat.

Előbb talán nézz magadba, ahelyett, hogy ezek után még te ugrálsz.


Igen, kedves hozzászólók, a kérdezőnek nem tetszett a hozzászólásom (#5), ezért megmutatván az értelmi színvonalát, privát üzenetben kezdett el szidni.

... mert attól ugye ő mindjárt felelősségteljesebb lesz, és a születendő gyerekének is lesz apja attól, hogy ő másokat szid.

2017. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik szavam volt trágár feléd, de ezek szerint te is ugyanolyan értelmi szinten vagy, mint én. Nem említettem, hogy s*ggrészeg voltam, ha csak nem te voltál az ágyban velem. Amúgy magamnál voltam, csak annyira be voltam csicsentve, hogy arra nem figyeltem, hogy szóljak neki, hogy ne belém élvezzem. Mellesleg dúl a love már majdnem fél éve.
2017. márc. 13. 21:57
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Ha gondolod tudok adni babaruhát, kb tuti h várandós vagy.
2017. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9. Nagy volt. Itt meg mesekönyv van,ha gondolod
2017. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!