Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszteket hogyan kell...

LH teszteket hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Persze azt tudom, hogy ugyanúgy vizelettel, mint a terhességi tesztet. Csak itt akkor pozitív, ha egyforma a 2 csík vagy erősebb a kontrollcsík.

De mely napokba célszerű hasznàlni ha elég összevissza a ciklusum? 28-39 napig terjed.

Ezeket a teszteket is reggelente kell elvégezni? Van jelentősége, hogy ugyanabban az időpontban, vagy vàltozóan? Vateràs One Step jó?


Nagyon szeretnénk babàt, de csak néhàny hónap múlva kezdhetünk próbàlkozni. Ti csak az éles hóapokban figyeltétek az ovut, vagy màr hamarabb is van értelme?


Mivel a férjemmel a beosztàsunk elég keszekusza, ezért gondoltam màr úgy belevàgni az éles hónapokba, hogy làtjuk mikor "kell" összebújni. Volt màr egy fél éves próbàlkozàsunk, akkor sajnos nem sikerült megfelelően időzìteni, csak együtt voltunk mikor jólesett.


2017. márc. 15. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
ovu tesztet délután vagy kora este kell elvégezni. és igen akkor pozi ha ugyanolyan erős vagy még erősebb a tesztcsík mint a kontroll. ha a 28 napos ciklusból indulunk ki akkor a 13.napon kezd el a tesztelést
2017. márc. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En mindig delutan 1es 6 kozott hasznalom. Elso alkalommal mar a 10napon elkezdtem. Rovid ciklusnap 8.napnal szoktak. Nekem 16.nap pozi mindig ( nagy ritkan 17.ciklusnapon) :) es nekem neha csak egyforna a ketcsik nem mindig erosebb a tesztcsik a C nél!:)
2017. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Akkor pozitív, ha a TESZT vonala ugyanolyan vagy erősebb a kontrollénál.

Délután érdemes használni,előtte legalább 1 órával már nem inni illetve minimális folyadék ajánlott.

Ovuláció a pozitív teszt nap utáni első negatív teszt napon van. Ha ennyire tág a ciklus időtartamod akkor a 11. naptól kb. a 26- ig érdemes tesztelned, ha luteális fázisod 14 napos. Mellette szerintem a hőd is mérd.

2017. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen tesztcsíkot akartam írni, csak valahogy elírtam, nem is vettem észre.

A hőmérőzés sajnos nem opció, mert ha jól tudom ébredési hőt kell mérni, lehetőleg ugyanabban az időpontban, és a munkarendem miatt ugyanaz az időpont nem megoldható. Ezért is gondoltam jobbnak az ovutesztet. De úgy làtom àt kell gondolnom a munkahelyen hogy oldom meg, mert nem tudtam hogy délutàn célszerű hasznàlni.

2017. márc. 15. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!