Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel pettingeltünk,...

Barátnőmmel pettingeltünk, majd tusoltunk és utánna szexeltünk. Többi lent. Lehet terhes?

Figyelt kérdés

Szóval, a bartánőmmel pettingeltünk, kielégített de a bugyiban maradt. Utánna még csókolóztunk stb. Majd elmentünk tusolni. Tusolás után ugyanazt a bugyit vettem vissza (mert nem volt más ) és utánna nagyon elvitt minketa hév és lekerültek a bugyik. Betettem neki, nem védekeztünk, de nem történt semmi, nem éreztem semmit. Kis idő után abbahagytuk.


Február 28-án volt a menstruáció első napja. Januárban 2x jött meg neki. így nem tudom kiszámolni ha volt e peteérése.


Mennyi esély van a terhességre?



2017. márc. 17. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
mindegy mennyi az esély, ha ő beleesik. Erre hamarabb kellett volna gondolnotok.
2017. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik, mint egy szöveges logikai matek feladat :D :D
2017. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 a lényeget mondtam. (PS. infós vagyok)
2017. márc. 17. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk is bugyiban járnak újabban? Mi ez az elnőiesedés?
2017. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 boxer volt. De nem hiszem, hogy most ez a fontos :)
2017. márc. 17. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul: védekezés nélkül szexeltetek = lehet terhes, a többi amit írtál teljesen felesleges rizsa... Kb mint hogy mit vettél a boltban, mikor vitted ki a szemetet stb

Az, hogy mennyi az esélye tök mindegy

2017. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te irod,mint csajszi,ez nem is gond.Nekem is épp feb.28.án volt meg.Mi is a konkréd kérdésed?
2017. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az előváladék távozik, (amitől szintén teherbe eshet a barátnőd) nem fogod észrevenni.

Van esély a terhességre, persze.

2017. márc. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!