Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma delutan fekudtem le a...

Ma delutan fekudtem le a baratommal, ovszerrel vedekeztunk, de megis felek hogy terhes leszek (? )

Figyelt kérdés

Tudom hogy kicsi az eselye, hogy ovszer mellett terhes legyek, mert rendesen hasznaltuk, nem volt lejart, nem szakadt ki meg semmi. Viszont mikor megcsak elojatek volt, rajta mar nem volt boxer, rajtam meg csak egy vekony tanga, de raultem, es egy kicsit "hozzadorzsoltem". Na, ertitek. Felek, hogy volt mar akkor rajta elovaladek, es bar a makkjahoz nem nyomtam hozza, megis valahogy bekerult. Lehetseges ez? Mielott berakta felhuzta az ovszert, es nem abban elvezett el.

Lehet, hogy hulye kerdes, csak ez volt az elso, es felek hogy ennyitol is teherbe eshettem.

Most van peteeresem.

Koszonom a segitsegeet, es bocsi hogy hosszu lett😄

16/l



2017. márc. 18. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Igen, hülye kérdés.

Belédélvez = max 25%

Nem ezt teszi = szinte semmi.

Ha ennyire félsz, csinálj tesztet később. Csak úgy megnyugtatásra.

2017. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, ennyitől nem leszel terhes. ha ennyire görcsösen félsz a terhességtől, inkább ne szexelj
2017. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Francnak kell 16 évesen szexelni.

Amúgy tutira leszel terhes.

2017. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem leszel terhes...

20N

2017. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, kicsit megnyugodtam

Kedves harmadik, szerintem ha 18-19 lennek is ugyanugy megijednek, mert akkor se szeretnek meg gyereket:D

2017. márc. 19. 10:17
 6/6 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Bocsi, azt akartam írni, hogy tutira NEM leszel terhes.

2017. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!