Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Február 22-én voltam együtt utoljára a barátommal, védekeztünk óvszerrel, nem volt semmi baj. Március 16-án kellett volna megjönnie, és mindig 30 napra jön meg. Nem is nagyon van semmi mensi előtti tünetem, de mostanában nem is volt előtte, csak attól a naptól, hogy megjött, fájt a hasam meg a melleim. Félek nagyon, hogy az óvszer nem 100%-os biztonság és terhes lettem... ugye nagyon kicsi rá az esély? Sose késett ennyit, mindig 30 nap. Tesztet sajnos jövő héten tudok leghamarabb venni, addig meg fog jönni ugye?
2017. márc. 20. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ha terhes vagy, nem fog megjönni. ha nem vagy terhes, megjön. nem láthatunk beléd.

És nincs 100%os fogamzásgátló módszer, ezzel mindig számolni kell, ha szexelsz.

miért csak egy hét múlva tudsz tesztet venni?

2017. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazad van. Amúgy azért, mert egy táborban vagyok külföldön, a legközelebbi kisbolt is 20 percre van kocsival, nemhogy drogéria, és amúgy nincs is jogsim meg autó se amivel mehetnék, oda busszal mentünk közösen. Szóval meg kell várnom, míg jövő héten hazaérek.
2017. márc. 20. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
amikor együtt voltatok, akkor a ciklusod hanyadik napja volt? mert ha nem peteérés környékén történt, akkor kizárt, hogy terhes vagy. Szerintem inkább a stessztől meg az aggódástól késik
2017. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha jól számolom, akkor hetedik napon voltam. Remélem, hogy csak nagyon rágörcsölök, és ezért nem jött még meg.
2017. márc. 20. 19:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött! Jaj, még sosem örültem ennyire a mensimnek. Azért ha hazaértem, csinálok egy tesztet, biztos ami biztos, de azért megnyugodtam.
2017. márc. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!