Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jó időben vagyunk együtt...

Ha jó időben vagyunk együtt mért fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Amikor jó időben is együtt vagyunk párommal (peteérés), már pár napra rá fájdogál a hasam....És ez végigkísér és a mensi előtt elég erősen fáj.Próbálom elengedni a dolgot, de ilyenkor mindig eszembe jut.Ez tudat alatti lehet?Vagy volt valakinek ilyen?

Volt olyan, hogy elutazott párom és csak mensi előtt voltunk együtt úgy jött meg, hogy semmit nem éreztem. Már van egy kisfiam akire sokat kellett várnunk.De ahogy látom a tesó sem sietteti el a dolgot.


Köszönöm



2017. márc. 22. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ, de mi múlt hónapban kezdtünk el próbálkozni, és nekem is ez volt. Mensi előtt már egy héttel görcsölt a hasam, pedig előtte sosem szokott, csak aznap amikor rendesen megjön. Emiatt én már azt gondoltam biztos összejött a baba, és nem is mertem bevenni görcsoldót, pedig egy hétig fájdogált. Aztán végül megjött késve - ilyen se fordult még elő korábban, nekem mindig pontos. Nem értem az okát. Talán idegeskedtem, és amiatt?
2017. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem értem.Mi még csak 4napja voltunk együtt, mikor elkezdett fájni.Azóta is fáj.Ez még beágyazódás sem lehet, mert még csak "utaznak", ha lesz is valami.
2017. márc. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!