Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? (szeretném a babát)

Figyelt kérdés
03.07 ciklus kezdete 26nap 6naposak a vérzéseim. 19.-én voltunk együtt a barátommal. Két napja a nap különböző idejében émelygés jön rám, szinte óránként kell WC-re járnom, de úgy hogy ráz a hideg annyira kell már és elég sokszor szédelgek.
2017. márc. 24. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Kora lenne még bármit is mondani, de szurkolok!
2017. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Annak az esélye, hogy ezek a tünetek babára utalnak konkrétan NULLA.


Ettől függetlenül később kiderülhet, hogy összejött, de ha ebből az aktusból, akkor 2 napja max. a petevezetődben vándorolt a megtermékenyített pete, és a beágyazódás még ma sem kezdődött el.

A hcg hormon szintje pedig a beágyazódástól emelkedik a vérben (7-10 nap aktustól) és minden tünetet ez a hormon okoz.

2017. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk engem az elgondolkodtat, ha néhányan rendszeresen megérezzük a peteérést, akkor miért ne érezhetnénk tüneteket beágyazódás előtt. Bocs az offért, csak engem felbosszant az ilyen határozott vélemény, hogy valami lehetetlen, csak azért, mert ő még nem tapasztalta. Ez olyan, mint azt állítani, h nem létezik baktérium vagy 100 millió ft csak azért, mert még nem láttunk. Én anno megéreztem a beágyazódást. Annyira, hogy szülés után 3 küretre is szükség volt. Olyan erősen beágyazódott, hogy csak nehezen tudták kiszedni. Szurkolok neked kérdező.
2017. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem, hogy arról van szó, hogy nem lehet érezni a beágyazódást, inkább arról, hogy ilyen hamar nem ágyazódik be. 19-én voltak együtt, tegyük fel, hogy aznap volt neki peteérése, és neki már 22-óta tünetei vannak? Bakker akkor még csak max utazgatott a megtermékenyített petesejt a méhed felé, meg még lehet, hogy csak mostanság ér oda, nem pedig napok óta ágyazódik.
2017. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!