Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján görcs és...

Nemvárt napján görcs és fehérfolyás. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Jel arra, hogy ideje tesztet csinálni.
2017. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhes is lehetsz és meg is jöhet. Második babámat várom, hirtelen sok folyásom lett mindkettővel nemvárt napján, az elsőnél azt hittem menzesz lesz mint máskor, nekem a menzesz előtti órákban is ez van, szárazság után folyás és órák kérdése, hogy meg is jön. Első babámmal görcsöltem is. Mégsem jött meg. Estefele elballagtam tesztet venni és reggel pozi lett. Másodiknál már tudtam, hogy a folyás nem jelent semmit, ugyanúgy jelezhet babát, mint menzeszt.
2017. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én holnapra nem várom. Szerdán és tegnap rozsaszínes folyás és szurkált a hasamaljába.Most vizes folyás.Szerintetek esélyes a baba?A lányaimmal semmi ilyen nem volt csak nem jött meg és ennyi.
2017. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Baba vagy lassan megjon. Ezek semmit sem jelentenek, nekem szamtalan mensi elott volt ilyen, gorcs es folyas, aztan par napon belul verzes. Vagy baba, ugyanis ugyanez volt akkor is.


Rozsaszin folyas: nekem mindig azt jelezte, megjon.

2017. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de megfog jönni sajnos. :( sokszor jártam én is igy
2017. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van uj fejlemény? Én péntekre nemvárom de ugy néz ki hamarabb megjön. Reggel rózsaszínnyák köszöntött. Pedig 37 volt a hőm is. :(
2017. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!