Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hány hetes lehetek...

Szerintetek hány hetes lehetek pontosan? Nem közép időben fogant.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy utolsó menzesz első napjától számolnak. De most később volt pém. Március 4. Mértem és az nap fáj is mindig. Február 16-án jött meg. 26-28 naposak a ciklusaim de átlagban inkább 26. Akkor március 13-15 között kellett volna. 15-én csináltam tesztet de exrta halvány volt.18-án halványabb de látható. Menzi alapján 5 hetes vagyok. Vehetem ennyinek? Alapul úgy is az utolsó menzi első napjàt fogják. Remélem senki nem fog belekötni a kérdésembe.
2017. márc. 26. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ha kiválasztod a felső rubrikába hogy ne az utolsó menstruációt vegye figyelembe hanem az ovuláció dátumát, akkor ki tudod számoltatni :)

2017. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm. Sokat segitettél.
2017. márc. 26. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. :)

Én is itt számoltam ki, mert nem rendszeres a menstruációm, de a peteérés dátumát biztosan tudtam.

Én ma vagyok 5+2 hetes :)

2017. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem így 4+6 hetet írt. Boldog baba várást kívánok neked. Mondjuk én egy kicsit rá vagyok görcsölve mert missed ab-om volt nyáron. De bizakodom hogy most minden okés lesz.
2017. márc. 26. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm És viszont kívánom! :)

Ne aggódj, ne stresszelj, ez a legfontosabb!Élvezd a kismamiságot :)

Minden rendben lesz! :)

2017. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányok az ovulációhoz viszonyított kiírások nem megbízhatóak. 22+1nél járok, ovu teszt alapján tudom mikor volt ovum és amit linkeltetek ott 22+5-öt ír :) Nekem már az első uh- után megállapított héttel sem egyezett. Mensivel egyezek. Akármi van a mensit érdemes alapul venni. A dokik is azt veszik. A kivétel az a lombik program és az mikor valakinek nem volt utolsó mensi időpontja csak mondjuk 2-3 hónappal ezelőtt. Akkor meg a baba méreteiből állapítják meg a terhességi hetet :)


Nyugodtan számoljatok alapból a menzivel, és még ezen felül tudhatjátok, hogy mikor volt ovutok akkor max annyit tudtok, hogy 1-2-3 nappal mondjuk kisebb a terhesség, mert később volt ovu. Így betudjátok lőni mikor kell dokihoz menni :D


Nem akartam ennyire belekotyogni, csak leírtam a tapasztalatot :)


22hkm

2017. márc. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár nap eltérés semmit nem jelent. Nekem 25-26 napos ciklusaim vannak, 12. napi ovulációval. Utolsó mensi alapján számolták a terhességi kort végig és az ultrahang-adatok alapján sem volt jelentős eltérés.

Viszont amikor az 5. ciklusnapon fogant a terhességem, akkor már a dokim az ultrahang-alapján számolt és korrigálta a terhesség korát az utolsó mensihez képest. (Pedig én nem is mondtam neki, hogy középidőben nem voltunk együtt, tudtam, hogy biztosan nem a ciklus közepén fogant, csak az elején, vagy a végén, az ultrahangból egyértelműen kiderült, napra pontosan megegyezett az UH alapján számított kor a tényleges fogantatás szerintivel.)

2017. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os válaszoló!

Nem kotyogtál bele, örülünk a tapasztalatoknak! :)

Igazából nálam sincs nagy eltérés,1 nap. :) csak találtam ezt az oldalt, és gondoltam belinkelem. :)

2017. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia.

Egy cipőben járunk, nekem is nyáron volt egy missed ab. Ma vagyok elvileg 4+6 hetes, de nagy félelmeim vannak.

2017. márc. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!