Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
9 napja voltunk együtt a párommal 8 napja volt peteérésem most szurkál a hasam ahogy eddig még csak 1x volt rá példa az előző terhességemnél,és sokkal ingerlékenyebb is vagyok 2 napja plusz a megszokott állandó sírhatnék társul hozzá. Ha most tesztelnék az már mutatna használható eredményt? Péntek este vagy szombat reggel kellene megjönnie 28 naposak a ciklusaim.
2017. márc. 27. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne tesztelj, nagyon korai. A helyedben megvárnám a nemvárt napját akkor már ki szokta mutatni nagy biztossággal.
2017. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem most az a várt lenne ugyanis még nem elég stabil a kapcsolatunk sajnos hibát követtünk el mert csak megszakítással védekeztünk. 1x fordult csak elő de ez is pont elég tud erre lenni. Nekem már van egy gyerekem az előző kapcsolatomból neki még nincs mind a 2-en szeretnénk gyereket de ez még túl korai lenne :(
2017. márc. 27. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vedekezes nelkul szexeltel peteeres kornyeken, akkor lehetsz terhes. Mivel van is gyereked, ezt azert gondolom tudtad.

Ha nem jon meg, csinalj egy tesztet.

2017. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tisztában voltam vele hogy fent áll ennek a lehetősége de egy veszekedés után sajnos túl gyorsan jöttek a dolgok nekem azonnal le esett, a páromnak még nem mondtam nem akarom ezzel terhelni amíg nem biztos a dolog. Tudom hogy buta voltam és főként az én hibám .
2017. márc. 27. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, buta voltál, és viszonylag nagy is az esély, hogy teherbe estél. De nem értem, miért voltatok ilyen felelőtlenek... és ha becsúszott, akkor hogyan tovább?
2017. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, írd majd meg légyszi, ha már tudsz valamit. Egyébként, h megnyugtassalak, mi évekig alkalmzatuk a megszakítást, mindig így voltunk együtt és sosem lettem így terhes. Egyébként már van egy gyerekünk, anno az első éles hónapban megfogant. Szóval a megszakítás nem biztonságos, de azért nem olyan könnyű így teherbe esni.
2017. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem negatív lett. Ha szombaton nem jön meg tesztelek még egyet. De azért kicsit meg nyugodtam.
2017. márc. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!