Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az átlátszó folyás az ovuhoz...

Az átlátszó folyás az ovuhoz képest mikor van?

Figyelt kérdés

Eddig nem figyeltem sem az ovut, sem a fehér folyást. Tudtam, hogy valamikor ciklus közepén van nálam ez a nyák és elég sokáig eltart. Ez a második próbálkozós hónapunk, ha sikertelen, akkor jövő hónaptól indul az ovutesztelés. Érdekességképpen kérdezem csak, hogy egyáltalán van-e még mit várni ettől a hónaptól vagy ne is reménykedjek. Az applikáció 18.-ra tette be az ovut (tudom, hogy ez csak sacc, nem mérvadó), az igazi folyás kb 22-én kezdődött.

Szóval a kérdésem, hogy mikor van általában az átlátszó folyás az ovuhoz képest, érdemes még reménykedni ebben a hónapban, vagy a későbbi folyás későbbi ovut jelent?


2017. márc. 27. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, Nekem úgy szokott lenni, hogy ovu előtt 4 nappal kezd el nyúlós nyákom lenni, de akkor még ilyen fehéres és amikor már pozitív az ovu tesztem akkor már átlátszóvá válik. Ez kb ovu előtti nap meg aznap.
2017. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 5. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ovu előtti nap bő nyák. Akkorra már pozitív ovuteszt másnap ovu. Nálam így zajlik. De ha biztosabban szeretnéd tudni használj ovu tesztet 10est ajánlom
2017. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!