Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látott már valaki pozitív...

Látott már valaki pozitív Romed tesztet?

Figyelt kérdés
Tegnap-tegnapelőtt Gabriellel halvány pozit teszteltem. Ma vettem Romedet. Reggeli elsőből hómező, másikból vmi van rajta, de inkább szellemcsík. És most nem tudom, a Gabriel csap be vagy a Romed. 29.ciklusnap, Rossmannba csak 2 nap múlva tudok menni, ha addig nem jön meg.

2017. márc. 29. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én tavaly nyáron csináltam romed tesztet. 2 csikos lett és nem csapott be. Akkor tettem is fel itt kérdést mert sok rosszat olvastam róla. Sanjnos az a baba nem maradt velünk 9 hetesen missed ab lett a vége. Most újra babát várok 5-6 hetes lehetek. Képet raknál fel? Amig nem jön meg van remény. Drukkolok
2017. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Muti mindet! :-) Engem a a Gabriel vezetett meg. Több is, de csak ami egy bizonyos gyógyszertárból volt. Lehet, vmi tárolási geb.sz vagy nem tudom.
2017. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Muti a teszteket, igy nem tudjuk megmondani. :)
2017. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Gabriel csapott be...
2017. márc. 31. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!