Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt egy nappal...

Menzesz előtt egy nappal szexeltem de nem jön meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor teszteljek ha 6 napja nem jön meg viszont a szex csak 7 napja történt?

2017. márc. 30. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Akkor az más miatt nem jön meg, kb. egy hét múlva kellene tesztelni, még be sem ágyazódott. A stressz miatt is késhet, de ha előtte is volt már védekezés nélküli szex, akkor abból már kimutatja most is.
2017. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát előtte semmilyen szex nem volt akkor lehet h nem is vagyok terhes?
2017. márc. 30. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ettől nem jött meg. A beágyazódás kb 2 hétre rá történik, valószínű, hogy a sterssztől. de aktus után minimum 2 héttel tesztelj, akkor mutat csak ki bármilyen eredményt is. Máskülönben meg, védekezzetek, ha nem akartok gyereket!!!
2017. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért majd légyszi írj, ha teszteltél! Köszi!
2017. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is jártam így(utálunk,a pasimmal fogamzásgátlókkal,gumikkal),de nem az volt,hogy terhes voltam hanem csak késett(3 hetet).
2017. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze h védekezek tudom hogy ez mennyire fontos!

Utolsó tényleg késett három hetet? És nem voltak kamu menstruációs fájásaid? Csak mert nekem időnként vannak.

Mindenképpen írok ha lesz fejlemény.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. márc. 31. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
HA egy hét múlva sem jön meg,akkor tesztelj még egy-két napon át, akkor már kiderülhet, hogy terhes vagy, vagy csak a hormonok szórakoznak veled.
2017. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek tegnap vettem tesztet és teszteltem is ami negatív lett. A leg jobb hír pedig h épp most jött meg a menstruációm. Szóval csak a testem szórakozott velem. :)
2017. ápr. 7. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!