Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezeket a teszteket...

Megnéznétek ezeket a teszteket? Nem tudom eldönteni hogy pozitív vagy csak elmosódott.

Figyelt kérdés

[link]


Az alsó tegnapi

Az első mai


2017. márc. 31. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon elaztak, emiatt van pirosas elszinezodes a szelukon, de ott, ahol lennie kene a terhesseget jelzo csiknak, en semmit sem latok sajnos.
2017. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom mint az első. Ahol piros, nem ott kéne lennie a csíknak, hanem bentebb.
2017. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is negatív, nem jó helyen vannak a csíkok. :(
2017. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm:)
2017. márc. 31. 08:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mert ha csak az alsó tesztet tetted volna fel külön akkor simán rámondom,hogy pozitív mert azon szépen kivehető és a csík is jó helyen van ,de az első meg szerintem is elmosódott. Így én sem tudnám eldönteni hogy mivan.
2017. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is negatívnak látom; holnap reggel tesztelj egy újat, de ne nyomd annyira bele...
2017. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért nem ez a 2 tesztem volt életemben. Mindíg ezt használom,ugyanúgy csináltam mint máskor,leírás szerint. Sosem áztattam még el így nem gondolom ,hogy az én hibám lenne.
2017. márc. 31. 08:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban elsotesztesek nem szoktak tudni eldonteni, hogy 1 vagy 2 csikot latnak, en is azt hittem eloszor teszteltel eletedben es azert nem tudod eldonteni, mit kell keresni.
2017. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy el van áztatva, nem nincsen. Ez Valentin teszt, tuti. Az mindig ilyen!

Szerintem nagon halvány, pozitívnak tűnik, de tesztelj holnap reggel, valamivel erősebb lesz, de ha nem is, ott is halvanynak kell lennie!

2017. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
még véletlenül sem jó helyen van a 2. csík. szerintem negatív,de drukkolok hogy később pozi legyen. késik már?
2017. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!