Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal tegnap este együt...

Párommal tegnap este együt voltunk mekkora a kockázat így?

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt voltam párommal 1-2 percig gumi nélkül hozzáteszem mindig védekezünk ez Sajnos így jött össze. Ma reggel kiszámoltam és tegnaptól elvileg peteérésem van. Mennyire kell félnem szerintetek? Tudom vigyázni kell nem felelőtlen vagyok mert attól félek a legjobban hogy baba lesz még nem állok rá készen. Ne támadjatok egyből tisztában vagyok a helyzettel és ha tudom hogy már Pete érés van meg sem fordult volna a fejemben. Ez az első alkalom hogy ki próbáltuk így erre tessék...

2017. ápr. 1. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
1 perc és 1 kisfickó is elég. Barátnőmnek így lettek ikrei. Csak 1-2 percig csinálták gumi nélkül. Egy kisfiú és egy kislány. 2 évesek lesznek jövő hónapban.
2017. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj istenem :/
2017. ápr. 1. 08:19
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Megtörténhet,de kicsi az esélye ha a barátod közben nem élvezett el.
2017. ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmbe se élvezett bele a párja csak 1_2 percig csinálták gumi nélkül. De ne aggódj ez nagyon ritka.
2017. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2017. ápr. 1. 08:59
 6/11 anonim válasza:
Kicsi a kockázat, de 1-2 hét múlva vegyél egy tesztet, majd az mutat biztosat.
2017. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, mérlegelni kell a helyzetet. Ha mégis összejött, mert az esély megvan rá, akkor mi a legkevésbé rossz számodra. Ha elmész és íratsz fel esemény utáni tablettát, vagy vársz 2 hetet, csinálsz egy tesztet, de ha összejött, akkor abortuszra kell menned, vagy esetleg megtartod, ha úgy van.

Mert bár kicsi az esélye így, de az esély soha nem nulla, csak ha nem élsz egyáltalán nemi életet.

2017. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
47%
Miért nem lehet normálisan védekezni? Aki ezt csinálja az meg is érdemli ,hogy terhes lesz!! Utólag jobb rinyálni igaz?
2017. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap este együtt voltam párommal 1-2 percig gumi nélkül hozzáteszem mindig védekezünk -nem nem mindig védekeztetek, mint a mellékelt ábra is mutatja:-D Hát nekem, menstruáció 5. napján, megszakítással jött össze a fiam.
2017. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem kell szenre hányás írtam hogy tuszában vagyok a dolgok súlyával akkor? Szimpla kérdés volt páran értelmesen pökhendiskedés nélkül tudtak válaszolni Köszönöm
2017. ápr. 1. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!