Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján feljebb ment a...

Nemvárt napján feljebb ment a höm, ez jelentheti, hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkabb terhessegi teszt mint a homero.
2017. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt is, de azt is, hogy ket nap mulva leesik es megjon.

Igazabol ezzelnem vagy elorebb.

2017. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A ho emelkedik, ameddig meg nem jon a verzes (esetleg 1-2 nappal elotte esik le). Szoval semmit nem jelent hogy nemvart napjan fent van, siman keshet par napot.

Csinalj egy tesztet ha holnap se jon meg, talan mar mutat valamit.

2017. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha mindig pontos és ilyenkor már mindig le szokott esni a hőd de még fent van lehet jó jel. Én anno a leghosszabb ciklusomat vettem és mivel tudtam hogy mikor esik le, kivártam a nemvárt utáni napot és amikor reggel még feljebb ment teszteltem is.
2017. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi. Ha 37 fölött van, akkor jók az esélyeid. Ha nem, akkor mág bármi lehet.
2017. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem kell 37 felett lennie a hőnek ahhoz hogy valaki terhes legyen...

Igen kérdező,ha tényleg ma van a nemvárt és feljebb ment a hőd,az jó jel,szerintem holnap reggel tesztelj,ha nem jön meg,hajrá! :)

2017. ápr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó :) Nem teszteltem,nincs is itthon tesztem.Szándékosan nem vettem,nem akartam előtte csalodni.Tegnap 37,2 volt,ma pedig 37,1.Remelem nem fog leesni. Menszinek semmi jele,csak annyi,hogy néha érdekes hasszurkat érzek.
2017. ápr. 2. 09:46
 8/10 anonim ***** válasza:
drukkolok :) nem teszteltél azóta? hőd hogy áll?
2017. ápr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem teszteltem,mert lejjebb ment 36,9re,így szerintem már esélyes,hogy meg fog jönni.Ha nem jön meg,akkor holnap tesztelek.
2017. ápr. 3. 09:06
 10/10 anonim ***** válasza:
várjuk,és szorítok :)
2017. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!