Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van? Ha peteeres...

Hogy is van? Ha peteeres elott egyutt vagyunk akkor nagyobb esely van lanyra? Es ha peteereskor akkor fiura? Tobbi lent es nagyon varom a babat!

Figyelt kérdés
naptar szerint , hetfo-kedden lenne ovulaciom ! ha most egyutt voltunk , es esetleg nem tudnenk meg keddig egyutt lenni akkor terhes maradnek mar? es hogy van ez ?a fenti kerdesre gondolok ! nektek hogy volt ? :) koszonom a valaszokat

#menstruáció #baba #peteeres ovulacio
2017. ápr. 1. 13:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ciklus 14- napjan vagyok :)
2017. ápr. 1. 13:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Van rá esély de a baba nemét szerintem nem befolyásolja hogy mikor fogan. Peteéréskor fogant a babánk és kislány lett. Sok sikert nektek. Szurkolok 😊
2017. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elmeletileg ovu elott par nappal lany, ovu elott 1 nappal es ovukor fiu fog foganni. De ez nem biztos, mi ovulacio napjan voltunk egyutt es lanyunk lett. A naptar modszer nem megbizhato, szinte mindig maskor van peteeres mint amit mutat. Ajanlom inkabb az ovulacios tesztet, patikakban lehet kapni. Nem 100%-ra pontos, de nagyjabol megbizhatobb, joval jobb mint a naptar modszer. A legjobb ha ultrahanggal kovetik a peteerest.
2017. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ertem koszonom szepen , amugy mondjuk mindegy mi lenne csak egeszseges legyen ! elozo terhessegem elveszitettem :) tehat ha nem szeretkezunk keddig pl , akkor sikerulne most is vagy addig elhalnak meddig ovulacio lenne ? :)
2017. ápr. 1. 13:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ma egyutt voltatok es valoban kedden van az ovulacio akkor siman teherbe eshetsz ha nem is tudtok egyutt lenni tobbszor. De nem biztos, hogy akkor van ovud (a naptár csalhat) ezért ne keseredj el, ha megsem jon ossze. A spermiumok 5 napig is kibírhatják a méhben, petevezetőben, a petesejtre várakozva.
2017. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
30-31 napos ciklusom volt , es most hetfo estetol kell szedjem a duphastont 10 napig , es utanna 4-5 nap mulva kellene megjojjon , tehat azert mondom hogy 30-31 napos lesz talan most is , es akkor hetfo-kedden lenne esedekes ! de ugy csinajljuk hogy egyutt legyunk kedden is ! csak azert kerdeztem hogyha nem lennenk egyutt addig , osszejonne vagy keso lenne , de koszonom :)
2017. ápr. 1. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
A nagykönyv így írja igen. Nos én a ciklus 3. Napján történő aktusból lettem várandós. Kislányom van
2017. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
isten eltesse :)
2017. ápr. 1. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
én azt mondom hogy ha kedden van peteérés és szombaton voltatok együtt,akkor elég kevés az esély hogy terhes leszel. hétfőn kedden kellene együtt lenni
2017. ápr. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ertem , hat szerintem is inkabb igy mint kessuk le :D
2017. ápr. 2. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!