Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hónapja nem jott meg most...

2hónapja nem jott meg most 10. ere "nemvarom" voltam orvosnal mert azt hittem babarolvan szo de nem. Elkuldott vervetelre minden rendben a hormonjaimmal. Lehetseges igy is a teherbe eses? Van aki ugy esett teherbe hogy nem menstrualt parhonapja?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez kissé zavaros: ha 2 hónapja nem jött meg, akkor honnan tudod, mikorra nem várod???? Ha 2 hónap kimaradt, nekem eléggé furcsának tűnik, hogy a hormonjaiddal minden rendben; mivel akkor van rendben minden, ha havonta megjön. DE inkább a nőgyógyásztól próbálj bővebb infót kérni, mert nem hiszem, hogy több havi kimaradt menstruációval teherbe lehet esni...
2017. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ez attol fugg, miert nem jott meg. Ha valamiert nincs mostanaban peteeresed, akkor addig nem tudsz teherbeesni, amig ujra nem lesz. De gyogyszerrel sokszor beallitjak siman!
2017. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eleg sok a stressz az eletemben mostanaban azt mondta a doki ez lehet a baj es meg varjunk hatha majd most.

Azert kerdeztem mert van ismerosom akinek hormonproblemak miatt nem jottmeg es megis teherbe tudott esni.

Doki is azt mondta hogy lehetseges igy is mivel a pete eres elobb van mint a menstruacio

2017. ápr. 2. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazabol megvalaszoltad a sajat kerdesedet. Azt kerdezed lehetseges-e, aztan irod hogy van ismerosod akinek osszejott. Tehat lehetseges.
2017. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nőt, aki kb fél éve nem menstruált, mégis teherbe esett.
2017. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem már 3 hónapja kèsik,februárban kaptam norcolust de atolse jött meg csak egy kèt csepp.

Jött a hormon vèrvètel orvos közölte le álltak a petefèszkeim,soha nem volt mèg ilyen 24 vagyok már hónapok otta pontos volt a menzeszem.

Closztit írt fel nekem a doki ès vissza kell mennem,3 hètmulva ès igen teherbe lehet esni mert èn meg kèrdezdtem,a dokit.

2017. ápr. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!