Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba van a...

Szerintetek lehet baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon fáj a derekam és 1-2napig vízszerű folyásom is volt és a mindjárt megjön érzés . Szerintetek lehet baba? Első terhességem is így kezdődött most szeretnénk a kistesót . Viszont a nemvártig még 1,5hét van ezért tesztelni még nem merek. Köszönöm a válaszokat előre is :)
2017. ápr. 4. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
másfél hét tehát most volt ovud. de már terhes tüneteid vannak... hát nem nem arra utalnak sajnos.majd másfél hét mulva tesztelj
2017. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem utal terhessegre. Ne porgesd be magad ennyire mert igy lesz majd egyhetes kesesed es hatalmas csalodas. Aki elkezd babat tervezni, szex masnapjatol figyeli magat...aztan minden kis megszedules, apro szuras jelere terhesseget sejt, total ragorcsol hogy hu ez most sikerult es mivel "atvered" magad, majd meg rosszabb lesz amikor megjon. Tapasztalat! Sajat, es a gyakori kerdesen minden masodik babatervezos kerdese :(
2017. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok, kimaradt: mindket babamnal 3. ciklusban lettem terhes, de elso kettoknel is ugy voltam mint Te...amikor meg terhes lettem minden okyan volt mintha megjonne. Minden ciklusban vannak szurkalasok, stb. csak nem vizslatjuk oket ennyire mint amikor teherbe akarunk esni, ezert fel sem tunnek.
2017. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!