Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Multheten hétfőn volt ovuláció...

Multheten hétfőn volt ovulációm, amit lh teszttel kísértem végig. Szépen halványan kezdte majd jól felerősödött, aztán vissza halványult pár nap múlva. Miért? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap és ma kíváncsiságból csináltam 15-os lh tesztet és bár a kontroll csíknál nem volt erősebb, de nagyon jól látható szabad szemmel még messziről is. A nem várt 10-e körül várható. Ez vajon miért lehetett?
2017. ápr. 6. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én ugy tudom,akkor jó ha totál egyezző a másik csikkal.Ha ez volt,és most halvány a csik,nem jelent semmit.Drukk :)
2017. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Volt olyan aki nekem azt mondta, hogy ez talán babát is jelenthet, ha jós tesztként használom.
2017. ápr. 7. 05:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, sok nőnél jelen van egész ciklusban az LH.
2017. ápr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Múlt hónapban egyébként semmilyen második csík nem volt lh tesztnél.
2017. ápr. 7. 06:51
 5/8 anonim ***** válasza:
ha 10.ére nem várod akkor holnap vagy akár ma reggel első pisiből csinálhatsz már egy 10es érzékenységű hcg tesztet is,hajrá:)
2017. ápr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel csináltam 10-es erősségű hcgt, de még halvány második csík se volt. :/
2017. ápr. 7. 08:24
 7/8 anonim ***** válasza:
talán holnap reggel már lesz,drukkolok :)
2017. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehetseges hogy halvány csík legyen?(ha tegnap reggel ugye semmi látszata nem volt)
2017. ápr. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!