Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láthatom a színezőanyag...

Láthatom a színezőanyag helyét? Vagy az már egyenlő a halvány pozitívval?

Figyelt kérdés

Ma van a 8. napja, hogy késik a menstruációm, mindeddig full negatív tesztjeim voltak. A nemvárt napjától kétnaponta teszteltem, ma reggel volt szintén a "második nap", de nem volt már tesztem, csak most sikerült vennem. Türelmetlenségemben ellőttem egyet, olcsó - gondoltam - ha negatív akkor sem lesz semmi. És most először mintha láttam volna rajta valamit. Már el is felejtettem, hogy milyen a pozitív teszt, gyorsan előkerestem az első terhességem alkalmával emlékbe eltett tesztet, és lám: jó helyen láttam azt a valamit. Annyira halvány, hogy szabad szemmel is alig látható, próbáltam lefényképezni a férjemnek, de szerintem ő még szabad szemmel sem látná. Főleg úgy, hogy a telefonom nem tud fókuszálni...


Gyorsan elgondolkoztam, hogy vajon csak az látszik, ahol lennie kellene a csíknak, vagy ha már látok ott valamit, akkor az jó jel egy halvány pozitív felé? A teszt márkáját hiába mondom, mert külföldön élek, de külsőre úgy néz ki, mint az LH-tesztek, amit posztoltok az oldalon. Vékony kis pálca, zöld a fogható része és van egy 3 cm fehér sáv, ahol a két csíknak helye lesz. Csak ez éppen HCG teszt. Eddig kb 10 ilyen tesztet használtam el életem során, a negatív az mindig negatív volt, ilyet még nem is láttam. Illetve egyszer lett pozitív, amikor valóban terhes voltam, viszont akkor későn teszteltem, akkor már két erőteljes csíkkal szembesültem.


2017. ápr. 8. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én már több olyan teszttel is találkoztam, amin igen erősen lehet látni a másík csík helyét. A színe az, ami nem mindegy. Ha rózsaszínes, akkor valószínűleg halvány pozitív. Ha szürkés, akkor negatív. Ha látnánk képet, többet tudnánk segíteni. :) Mindenesetre megismételném. :)
2017. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Élőben szívesen megmutatnám egy szakértő szemnek, de mint írtam, képet sajnos nem sikerült csinálnom. Nem fókuszál a telefonom, és ha olyan távolságba teszem, ahol már tiszta a látvány, akkor még a kis teszt is alig látszik a kezemben :)


Színre olyan lilás, mint amilyenre a kontrollcsík is sikeredett, viszont irtó-irtó halvány árnyalatában. Jó közelről kell néznem szabad szemmel, hogy lássak is valamit.


Elkövettem azt, amit itt sok más türelmetlenül babát váró nő is, fényhez tettem, hogy lássam látszik-e valami. Úgy egyértelműen láttam a csíkot, de ugye még mindig nem tudom kizárni annak a lehetőségét, hogy csak a helyét látom :) Mindenesetre holnap reggel ismét tesztelek, és előtte megnézem, hogy a mikroszkóp szemeimmel, átvilágítva stb látható-e a hely :P Bár remélem teszt után már egyértelműbb lesz a helyzet.


Mondjuk ha a helyét látnám akkor az eddig is feltűnt volna, mert ugyanilyen hevesen reménykedtem a nemvárt napja utáni tesztekben is, akkor meg nem láttam semmit...

2017. ápr. 8. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy 8 nap késés után ha terhes lennél,nem kellene keresgélni a 2.csíkot. azért drukkolok,hátha
2017. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Később van peteérésem, mint az átlagnak, az előző terhességemnél is 3 héttel később fogant a baba, mint ahogy a nagykönyv azt elvárná. Menstruációtól számolva 8 hetes terhesnek kellett volna lenne, a valóságban 5 hetes voltam.
2017. ápr. 8. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a többi ugyanolyan fajtán nem vetted észre, akkor lehet reménykedni. :) Várom a holnap reggeli eredményt, reméljük erősödni fog! :) 1-es válaszoló vagyok.
2017. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most nem ovuteszteltem, de a nyákból ítélve ebben a hónapban is később volt... Vagyis nagyon remélem, mert csakis így lehet még reménykedni a babában... Normál ovu-időnél valóban le kellene ugrania a két csíknak a tesztről.
2017. ápr. 8. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél? :)
2017. ápr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, és ott a csík, de még mindig ugyanolyan halvány. Remélem, hogy fog erősödni!
2017. ápr. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!