Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom. Holnap...

Péntekre nem várom. Holnap reggel tesztelhetek Clearblue-val, vagy mindenképp várjak még?

Figyelt kérdés
Aki Clearblue-t használt és babás volt, mikor lett pozitív a tesztje?
2008. okt. 13. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Clearblue-t használtam és szerinten nagyon jó. A menstruáció második napján (ami nem jött meg) csináltam meg reggel és erős pozitív eredményt kaptam.
2008. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok. Szerintem a holnap reggeli még korai lenne, csak csalódást fog okozni. Inkább légy türelemmel és próbálkozz a hétvégén. Tudom, hogy borzasztóan nehéz kivárni ezt a pár napot, de nem sok értelme van ciklus vége előtt próbálkozni.
2008. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a mensi előtti napon csináltam reggel, mert nem bírtam ki. Pedig tünetem nem is nagyon volt.

Rögtön egyértelműen pozitív lett. Közepesen erős csíkot kaptam.

De holnap még tényleg korai, várj legalább csütörtökig!

2008. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Clearblueval a nem várt előtt 4 nappal teszteltem kb, halvány lett, de ott volt. De nekem már előtte is volt más teszttel pozitív! Azért mondom mégis, hogy jó várni, és inkább teszteléssel szerdáig, vagy csütig, hogy erősebb legyen a vonal, jól látható. A nagyon halványka vonal elbizonytalanít, hogy akkor most tényleg ott van-e. Nekem is így volt! Jobb várni és hamarabb is jelenik meg a jól látható csík!!! Dory
2008. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!