Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyan gyógyszerek amik...

Vannak olyan gyógyszerek amik segítik a teherbe esést?

Figyelt kérdés
Vagy ezeket mind orvos írja fel?

2017. ápr. 13. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Closti. Recept kell hozzá, nőgyógyásztól.
2017. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Orvos felírhat clostyt, de vannak vitaminok is, meg gyógyteák, amik tudnak segíteni.


cickafark/palástfű gyógytea kombó (nézz utána, hogy kell inni!)

barátcserje

premens

inofolic por

e vitamin (vastagítja a méhnyálkahártyát, erősíti a spermákat)

d vitamin ( ha alacsony a d vitaminszint, akkor nem fog összejönni a baba)


méhpempőt is szokták szedni, de az nekem nem jött be, mert hányingerem volt tőle.

2017. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne iszogass semmi gyogyteat ossze, egeszseges cikluson rontanak. Pl. palastfu tea kitolja a menzeszt es a ciklust.
2017. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Én ajánlom az E vitamint D vitamint C vitamin folsav, de ha régóta nem sikerül vizsgáltasd ki magad és a doki majd ír fel gyógyszert, palástfű meg méhpempőt meg tátsai nem ajánlom én se mert nekem teljesen összezavarta a ciklusom de ha te bízol benne próbáld meg nem vagyunk egyformák, amit még gyógyszeren kívül ajánlok az az aviva torna
2017. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


én már végigpróbáltam mindenfélét az elmúlt 2 évben.


én ezeket tapasztaltam:

cickafark tea nekem sokat segített, fokozta a peteérést, és felfázásnál, görcsöknél is jó volt. ovuig lehet csak inni.

A palásfű tea nekem nem jött be, mert attól is folyton émelyegtem. ha alacsony a progiszint, akkor szokták ajánlani.


e vitamintól végre van méhnyálkahártyám! 3-4 mm-ről 10-12 mm-re vastagodott!


d vitamin: megdícsért több doki is, endokrinológus és nőgyógyász is, hogy szerencsére az nem alacsony. ha alacsony, akkor kicsi az esély a teherbeesésre.


méhpempő: erről már írtam, hogy nekem nem volt jó, mert hányingert okozott.


inofolic: nekem ez nagyon bevált, és iszom mindig, mert 4-5 orvos is mondta, hogy kellene.


barátcserje: nekem nem vált be, most 2. hónapja szedek helyette premens-t, ami már az első hónapban kifejtette jótékony hatásait. 1. csökkentek a mensi görcsök, 2. több lett a mensim (nekem aggasztóan kevéske volt).


femibion-t szedek még, meg c vitamint.

kúraszerűen (félévente) meg humet-R-t is szedek, mert vérszegénység jellemző nekem.


aviva torna könyvet most vettem meg :)

2017. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, a cickafarknak tényleg nézz utána: sokan írták, h elhalt a magzat. Nekem is...

Ne szedj össze-vissza ellenőrizetlenül mindent!

2017. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a cickafarkot ezért kell szigorúan csak ovuig! Attól még használ, nyilván ha valaki rosszul használja, akkor kárt is okoz. de éppen ezért írtam, hogy nézzen utána!
2017. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!