Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat kevés mennyiségü...

Luna20120323 kérdése:

Mi okozhat kevés mennyiségü vérzést egy héttel nem várt elött, és rá még egy hét erősebb vérzést?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban 2-3án "jött meg" pecsételtem szombati napig aztán "megjött" erősen ami még mindig tart..a dokim külföldön van nem érem el..és nem tudom mi lehet a vérzés oka? Lehetek terhes is a vérzés ellenére? 12re nem vártam 8án teszteltem negatívat..
2017. ápr. 13. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan megjott a menstruaciod, csak hamarabb. Barkivel barmikor megtortenhet. Nem vagy terhes.
2017. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

vérzés után csinálj még egy tesztet...ha az is negativ akkor nincs baba


nálam úgy volt,hogy megjött ,mielőtt megjött azelőtt negativ volt a teszt.

megjött de épp hogy csak megvolt élénk piros vizes szerű vérzés volt, nyálkahártya darabkák nélkül (bocsi) ami nálam mindig szokott lenni.


nekem első két nap eléggé szokott görcsölni a hasam ... akkor nem görcsölt.

a mensim végén 4-5 naP MÁR CSAK BARNÁZÁS A NORMÁLIS nálam, de akkor végig piros vizes folyásom, vérzésem volt. 4-5 napig. de a tisztasági betét elég volt.


miután elmúlt továbbra is fájt a mellem. csináltam egy tesztet ami halványan de egyértelműen pozitiv lett.


ezért javaslom hogy ha vége a vérzésednek csinálj egy tesztet.


sok sikert

2017. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes. Erős vérzés terhessség alatt nemm fordul elő! Simán korábban jött meg, előfordul akkor is ha nem szokott ilyen lenni. Az előző mensim nekem is 5 nappal előbb jött pedig eddig max 1-2 nap eltérés volt. De hát van ilyen... Koncentrálj a következő lehetőségre! Sok sikert!
2017. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött meg előbb, mikor megkezdődött a beágyazódás, de nem sikerült. (Meg szoktam érezni, ha sikerül teherbe esni.)
2017. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást remélem valami baba féle van a dologban 😊 már nagyon jó lenne! 😊 Nekem se fájt igazán (éreztem de közel nem annyira mint szokott) a melleim továbbra is feszülnek és gyakorlatilag egésznap rágcsálnék valamit vagy aludnék..bár ez nem egy hu de változás gondolom 🤔 Megvárom a doki véleményét..feleslegesen mem tesztelnék a rákszürés meg már egyébként is aktuális lenne..
2017. ápr. 13. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Eros menstruacios verzesed van! Megjott par nappal hamarabb es meg mindig tart, tehat menstrualsz napok ora es negativ a teszted. Ez nem terhesseg. Ez nem baba-fele, ez menstruacio. Sot, ha baba lenne es napokig erosen vereznel az meg nagy baj lenne....ne ringasd magad hiu remenyekbe, teljesen egyertelmu hogy a negativ teszt es a mensi azt jelenti nincs baba. Sajnalom, majd legkozelebb.
2017. ápr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy irta is valaki, lehet, hogy megkezdodott egy beagyazodas de vegul nem tapadt meg es megjott. Ez eleg valoszinu egyebkent a leirtakbol.
2017. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!