Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a terhesség jelei?

Ezek lehetnek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Minimum egy hete arra kelek fel, hogy túl sok gyomorsavam van, hányingerem van. Néha napközben is előfordul, hogy így érzem magam. Fáradékony vagyok, a hangulatom olyan szinten ingadozik, hogy még engem is meglep. Alhasi fájdalmaim vannak időnként, néha belenyilall egy pillanatra.


Volt/van közöttetek valaki, aki hasonló problémákkal küzdött és kiderült, hogy a baba okozza mindezt?


2017. ápr. 15. 20:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem a listából, hogy a derekam is fáj időnként.
2017. ápr. 15. 20:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Megjött rendesen?
2017. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn kellene, de mindig késik 5-7 napot. A premenstruációs tüneteim másak szoktak lenni, és már egy hete érzem magam ilyen furán, ezért nem vagyok benne biztos, hogy azt érzem.
2017. ápr. 15. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj! Az a biztos. Dm, rossmann, lehet olcsón szerezni megbízható teszteket.
2017. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most már kivárom, hogy megjön-e, ha nem, akkor tesztelek.
2017. ápr. 16. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Vard meg hogy megjon-e es ha nem akk tesztelj:)

Nem vagy refluxos?

Mert ilyen koran meg nem lehet hanyinger tuneted folleg egy hete

2017. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, legalábbis nem tudok róla. :) Nem szokott gyomorégésem lenni, vagy csak nagyon ritkán.
2017. ápr. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!