Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért nem jön a baba? Tanácsot...

Mért nem jön a baba? Tanácsot szeretnék kérni olyanoktól, akiknek másfél-két évnél hosszabb idő alatt sikerült baba. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal már két éve babát szeretnénk, tavaly ilyenkor össze is jött, csak sajnos elvetéltem, volt műtét is. Akkor azt gondoltam, hogy azért azután hamarabb teherbe esem. (Az orvosom is azt mondta, hogy egy ilyen műtét során kitisztul a nő szervezete, és könnyebben teherbe tud esni.) A terhesség előtt voltunk orvosnál mindketten, egyikünknek sincs orvosi problémája, peteérésem van, számolgattam a napokat is már többször, túl vagyunk a hőmérőzéses időszakon is, most megint késett a mensim majd' egy hetet, de mégis megjött, igaz nem olyan mint eddig, meg előtte a hasam is szurkált, és ahogy megjött többször fájt ott ahol szurkálásokat éreztem előtte, úgyhogy lehet h. volt valami.

Nagy vonalakban ennyi a történetünk, arra lennék kíváncsi hogy mihez kezdjek? Néztem ma gyógyszertárban a PG 53 nevű mikroszkópot, de rákerestem itt, és elég sok negatív tapasztalat van, ovu teszten is gondolkodunk, mert lehet csak az a baj, hogy pont akkor nem vagyunk együtt amikor peteérésem van, de már annyira tanácstalan vagyok. Én 24 éves vagyok, a párom 27. Lehet az élet mást szán nekünk, de nagyon vágyunk egy babára.

Írhatjátok hogy ne görcsöljek, igyekszem is, de próbáljon meg valaki ne szomorkodni, ha túl van két év próbálkozáson + egy vetélésen. (Nem sajnáltatni akarom magam/magunkat.)

Szóval kicsit hosszúra nyúlt, de köszönöm ha szántok időt arra, hogy végig olvassátok és esetleg válaszoltok is!


2010. máj. 13. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

szia!

én pasi vagyok,nem értek ezekhez a műszerekhez de a közvetlen környezetemben történt olyan dolog,hogy a hölgy évekig úgy tudta ő egy meddő és nem is védekezett (az orvos azt mondta ne is reménykedjen)

az egyik baba 2 éves a másik 1 éves.

no comment.

az én vesszőparipám, alsógatya mentes élet, ugyanis a herék hőmérséklete alacsonyabb, a természet külső szervként alkotta meg, mi pedig odaszorítjuk a combunkhoz

vagy farmer alá veszünk boxert és ülnek a fiúk a jó melegben és persze pusztulnak is .

2010. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a pozitív példát, elvileg a "fiúkkal":-) is minden rendben!
2010. máj. 13. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben, minél elöbb felkeresnék egy jó nőgyogyászt, és csináltatnék egy teljes hormon vizsgálatot!!!

Ha 2 év próbálkozás után nem jön össze a terhesség, akkor mindenképp vizsgálatokra van szükség!

Nekem volt peteérésem, de nem olyan, ami elég lett volna a megtermékenyüléshez, így stimulálták hormonnal és a 2. hónap után sikeres volt a próbálkozás!

Keress fel egy orvost és segíteni fog!

2010. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia nekünk az első 11 hónapra, a második 22 hónapra fogant, előtte 3 hónapnyi closty kúra, azelőtt palástfű és cickafark teát fogyasztottam 3 hónapig, tavalyi év Márciustól peddig ébredési hőmérséklet mérése és ovulációs teszt használata. Már lemondtam róla mikor összejött, kitartás ne add fel.

26 hetes kismama

2010. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat, utána olvastam a neten a palástfű+cickafark teának, nem tudtam hogy ezek segíthetnek előkészíteni a szervezetemet. Ma venni is akartam de nem volt a gyógyszertárban, holnap megyek vissza érte. Orvosnál már voltunk, akkor azt mondta, h. minden rendben. Persze lehet hogy ez változott azóta, mindenképp el akarok menni hozzá nyár végén legkésőbb, de addig még meg akartam próbálni néhány dolgot, hátha összejön a baba! Még egyszer köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. máj. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!