Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet tesztelni?

Mikor lehet tesztelni?

Figyelt kérdés

Kicsit bizonytalan vagyok, új még nekem ez az egész.

Tudom, hogy a tesztekre azt szokták mondani, hogy az elmaradt menzesznél mutat biztos igent-nemet. De máshol meg azt olvastam, hogy kb. 2 hét után.

Szóval... ha mi pont az előző menzesz környékén voltunk együtt (hó legeleje), és azóta eltelt több mint két hét, akkor én már tesztelhetek, reális lehet az eredmény, vagy várjam ki azt a kb másfél hetet a következő menzesz idejéig? Végül is elég sok idő eltelt már, de nem akarom feleslegesen stresszelni magam.


2017. ápr. 17. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hét után már tesztelhetsz, ha esetleg negatív lesz ès a menszeszed nem jön majd meg akkor tesztelj újra.
2017. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz két hét után. De keveseknek van peteérése menszesz környékén, a többségnek kb félidőben a köv mensi elött 14 nappal van az ovuláció. Ezért mondják a két hetet meg az elmaradt mensit.
2017. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!