Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus 18. napján lesz...

Ha a ciklus 18. napján lesz peteérésem akkor hogy számoljak ahhoz 2.5 nappal előbb legyen az együttlét?

Figyelt kérdés
Már belezavarodtam. Melyik napra jönne ki?Köszi ha segítetek!
2017. ápr. 20. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a két és fél napot.. Ennyire nem kell pontosan időzíteni.

Az ovut sem tudod percre pontosan megmondani, főleg előre.

2017. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyira bírom h soha nem a kérdésre válaszolnak legtöbben hanem véleményeznek.😊

Közben kitisztult a kép😂. Percre pontosan nem kell tudnom..elég ha a napot tudom. És azt tudom, egészségügyi okokból az orvos is nézi. Csak azt nem értettem ahogy számolni kell a napokat.

2017. ápr. 20. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Újra az első. Szóval ha a ciklus 18. Nap van ovu akkor a ciklus 15 napján van a 2,5 nap. De persze ha 18 este van az ovu akkor 16án reggel.Én 15-én este lennék a párommal, ha erre irányul az időpont.

Egyébként nem kritika volt csak nem értem ezt a két és fél napot miért kell neked az az időpont

Sok sikert a babához!

2017. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a profi választ!!! Pont ezt nem tudtam, hogy az ovu napját bele kell számolni vagy csak az előtte levő napokat.

Köszönöm!

2017. ápr. 20. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom kislányt szeretnél.
2017. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is kislányt akartunk a 3 fiú után de 6 hónap után sem jött márciusban együtt voltunk előtte 2 1 nappal és aznap és most babát várok. Hajrá 😊
2017. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!