Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Lipusz Eszter kérdése:

Mennyi az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Március 16-tól 22-ig menstruáltam, és március 25-én szeretkeztünk a párommal óvszer nélkül, tehát 2 nap telt el a menstruációm utolsó napjától, ami azt jelenti, hogy még alacsony volt a terhességi esélyem. Nem ment el bennem, hanem kivette, és csak utána, a hasamra. Április 14-én, napra pontosan megint megjött, nem késett és teljesen normális minden. Ma egy kicsit szédültem, reggeli rosszullétek, tünetek nincsenek. Szerintetek?

2017. ápr. 21. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
10-es jól ír? Mire is gondolsz? Fogalmazás szempontjából? Fogalmazás szempontjából mindenki jó tud lenni, aki akar. Annak idején az én fogalmazásomtól is el voltak ájulva pedig én úgy éreztem, hogy semmi extrát nem nyújtottam. A lényeg hogy inkább megpróbálok "polgári" szinten leírni valamit vagy éppen úgy csinálok, mint aki kérelem levelet ír és mindent úgy írok le, hogy senki nem fogja érteni, de legalább jól hangzik.
2017. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Közben én is rákerestem a googleben a nevére, nyelvtan házi, Kőszívű ember fiai fogalmazás...:) Bizony nem egyszerű dolgok ezek, védekezés nélkül szexelni jóval egyszerűbb:) Na jó, nem csesztetem, de ha még véletlenül sem akar terhes lenni, akkor a barátja húzzon gumit! Nehogy Eszter a végén gömbölyödni kezdjen ott a has tájéknál, a barátja meg az arca környékén, mert Eszti apja bucira veri :)
2017. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
# 12 Így már értem, ahogy 13. leírta.
2017. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Az ostobák ,miért szexelnek???!
2017. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
75%
Nem az a baj hogy gyerek lehet belőle hanem hogy két ilyen barom szaporodni fog ....
2017. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem értem itt az embereket, minek szapulni és barmozni valakit csak mert fiatal és szexel. Mintha ez olyan meglepő lenne. Csak válaszolni kell a kérdésére ha érdemes, ha buta kérdés akkor hagyni kell.
2017. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!