Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal mindig védekezünk...

A párommal mindig védekezünk de ma az óvszer lecsúszott és nem vettük észre csak egy 10 perc után de még akkot nem ment el és bennem volt a gumi. A barátom még ki tudta szedni. Nem tudjuk h volt e előváladék Nagy az esély rá hogy terhes vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy az lennél, minimális esély lehet rá. De inkább nem, mint igen.
2017. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
42%
Mondjuk azt hogy van esély rá,kérdés melyik ciklusban vagy,de én előváladékkal nem ejtettem teherbe csajt, az eleve nem azt a célt szolgálja
2017. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

2 éve szexelünk a barátnőmmel megszakításos úton, szerintem már több mint ezer alkalom volt ilyen módon köztünk. "Valahogy", valamilyen titkos és csodálatos módon nem terhes.


Ahogy egyik korábbi barátnőm sem lett az. (Igen, termékeny vagyok, mert fagyasztattam már le saját spermámat spermabankban és azt egy termékenységi vizsgálat is megelőzte.)


27/f

2017. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én azért nem lennék nyugodt...
2017. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!