Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet valami baj?

Ebből lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,és egy menstruációt kihagytam,tehát nem vártam a 7napos szünetet meg hanem tovább szedtem az újabb levelet,most fejeztem be azt is,tegnap este vettem be az utolsó szemet,ma már szüneten vagyok. Ma pedig a barátommal lefeküdtem,belém élvezett. Tudom,hogy véd a tabletta a szünetben is ha rendszeresen szedi az ember,nem hányja ki nincs hasmenés vagy antibiotikum. Nekem egyik se volt,minden nap este 8kor veszem be,szinte egy percet se kések. De mégis félek,sajnos én nagyon paranoiás vagyok. Védett vagyok így is a nem kívánt terhességtől?
2017. ápr. 24. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert ne lennel ?
2017. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy rettenetesen félek,hiába szedem,tud butaság és naív vagyok,de inkább utána érdeklődök.
2017. ápr. 24. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor is véd. De ha ettől nyugodtabb vagy, akkor a szünetben használjatok gumit, húzza ki időben, vagy 69.
2017. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Véd a szünetben is, ezek után nem értem, mitől félsz...
2017. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!