Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Marcius 24-en lefekudtem a...

Marcius 24-en lefekudtem a baratommal. Nem vedekeztunk de nem ment el bennem tuti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ra ket hetre megjott a menzeszem normalisan.Most az aktus utan negy hettel elkezdtem szedulni,hanyingerem van.Mi az istenert van ez?
2017. ápr. 24. 19:25
 1/10 anonim válasza:
Mondjuk elmenni egy orvoshoz? Vagy csinálni előtte egy tesztet?
2017. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk már tényleg tesztelhettél volna egyet.
2017. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
71%
Üdvözlet a kismamák világában. 28/l
2017. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Ennyi eszed van??! Nem memt el bennem,honnan tudod. Amúgy meg tudtad,hogy előváladéktól is terhes lehetsz...

Gratulálok,remélem a gyereknek majd több esze lesz ,mint neked!

Mi lesz a gyerek neve?

2017. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Csinálj terhességi tesztet. Az többet mond, mint mi így látatlanban.
2017. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

??? Jól értem? Megjött a menstruációd. Menszesz után két héttel most rosszul vagy. Én értek félre valamit? Miert olyan biztos mind az 5! válaszoló abban, hogy terhes vagy? Miért lennél? Van esélye, persze, de hát könyörgöm, minimális. Ma egyébként én is nagyon rosszul voltam, szédültem, majdnem elájultam, le kellett feküdnöm. Nem vagyok terhes, ezt itt 100%-ra mondom neked. Biztos, hogy az idő miatt voltam rosszul. Te miért ne lehetnél?


de tényleg javítsatok ki, ha valamit félreértek...

2017. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagyis bocsi, nem azt mondjátok, hogy terhes. Csak hogy csináljon tesztet. De hát ebben az esetben akkor is alig van esélye a terhességének.
2017. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Azért mondjuk,hogy csináljon tesztet mert innen a fotelból hiába mondanánk,hogy nagyon kicsi az esélye,hogy terhes legyen,mégis úgy fog tudni teljesen megnyugodni,ha csinál egy tesztet.
2017. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Persze, egyébként igazad van. Bocsi, csak kissé túlzásnak éreztem a "terhes vagy" hozzászólásokat, aztán ennek hevében írtam a választ.


Csináljon egy tesztet, az biztos eredményt mond.

2017. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,az tényleg durva,hogy rögtön terhesnek titulálják..
2017. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!