Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mi volt az a...

Lehetek terhes? Mi volt az a tetején?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, ma szeretkeztünk először a barátommal. Kb. 5-7 percig tartott, nem ment el, csak egy kis előváladék volt a gumiban. Jól húzta fel, nem volt levegős. Viszont mikor levette volt valami nyálkás a tetején. Megnéztem a fürdőben, engedtem bele vizet de nem folyt ki belőle semmi. Meg úgy tudom ha szakad, akkor az egész, legalábbis ezt mondták nekem. Lehet hogy csak az Enyém volt? Megint megnéztem az előbb és nem folyt belőle víz. Légyszi, rendes válaszokat írjatok, mert így is eléggé ideges vagyok.
2017. ápr. 25. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gumin kívűl volt? :) mert akkor az a te váladékod.
2017. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, kívül, a tetején.
2017. ápr. 25. 17:32
 3/7 anonim válasza:
100%
Az a te váladékod nyugi
2017. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

A te váladékod volt az, és így, hogy a gumival nem volt gond, nem esélyes a terhesség.

Még egy kéretlen tanács: ha normális, komoly a kapcsolat, érdemesebb tablettát szedni, biztonságosabb a guminál.

2017. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
4-es, ezt így látatlanban megmondod, mikor az orvos is vizsgálatokat végez, mielőtt felírja a gyógyszert? Kalap emelve.
2017. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a te váladékod, ne félj egyáltalán nem vagy terhes :) ha késni is fog azis csak amiatt lesz mert ezen idegeskedsz
2017. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként is van sokszor hüvelyi folyásom... De akkor biztosan nem? Annyira megijedtem.
2017. ápr. 28. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!