Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsölhetek peteérés ideje...

Görcsölhetek peteérés ideje alatt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 18:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hogyne..Én mindig megérzem hogy mikor van peteérésem..Szinte jobban görcsölök akkor mint közvetlen a mensim előtt. :)
2010. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt hívják középidős fájdalomnak is...
2010. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És fel is puffadsz, mintha egy jó nagy tányért megettél volna? Egyépként babát szeretnék, és nem tudom, hogy ilyenkor nagyobb az esély, hogy sikerüljön a csöpség?
2010. máj. 14. 19:05
 4/11 A kérdező kommentje:
A tányérba bableves lenne, csak kimaradt. Bocsi.
2010. máj. 14. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, puffaszt is. És persze, hogy peteéréskor nagyobb az esély a babára. Ilyenkor a legnagyobb :) Sok sikert!
2010. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ilyenkor a legnagyobb az esély :)) Nekem amikor megkezdődik a peteérésem onnantól kezdve meg van puffadva a hasam egészen a mensim első napjáig :)
2010. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már jó lenne ugyanis tizenegy éves a fiam, és nem várnák már tovább.
2010. máj. 14. 19:10
 8/11 anonim válasza:
Hát sok sikert hozzá! :) Szurkolok hogy minél hamarabb sikerüljön! És örülj hogy jelzi a tested hogy mikor van péd :))
2010. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem. Az elsö gyermekem 4300g és 55cm-el született, amitöl lett egy mészálysebem nincs vele semmi gondom csak szeretném tudni, hogy ez akadályozhat a teherbemaradásnál?
2010. máj. 14. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ellenőriztetném a méhszájset a nőgyógyásszal!

Szerintem az is közrejátszhat, ha nem jön a baba. Erre kéne adnia valami gyógyszert. Ha pedig terhes leszel, akkor pedig szerintem nagyobb az esélye egy esetleges vetélésnek, ha ez a bajod! Szóval mindenképp kezeltesd!

2010. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!