Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire pontosan mutatna...

Mennyire pontosan mutatna eredményt a teszt?

Figyelt kérdés
ha már 2 hét eltelt az aktus óta, de az esedékes menstruáció csak egy héttel később kell, hogy megjöjjön, szerintetek tesztelhetek már? mert történt egy olyan együttlét, ahol csak megszakítással voltunk együtt, naptár szerinti esedékes peteérés előtt kb 4 nappal. ha teherbe estem, szeretném minél hamarabb tudni. egyébként nem lenne gond a baba, még mielőtt nekem esne bárki is, hogy a megszakítás nem védekezés :)
2017. ápr. 26. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem várt napján tesztelj legkorábban.
2017. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14-16 nappal később elvileg már kimuatja a teszt. Reggeli vizeletből megcsinálhatod, azzal a kiegészítéssel, hogy ha negatív lesz és mégsem jön meg, akkor megismétled.
2017. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A petéd ettől még nem szabafut ki hamarabb és onnan számolgathatsz. Már ha tudjuk mikor volt, nem csak vmi kalkulátor mondja.
2017. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az együttléttől, hanem az ovulációtól kell eltelni 2 hétnek, mire mutatja a teszt. Előfordulhat, hogy kihúzták addig a kiskatonák, bár kicsi az esélye.
2017. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!