Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Január végén született meg a kislányunk császármetszéssel. Onnantól április elejéig folyamatos gondjaim voltak a vérzésekkel, jóformán el sem állt. Akkor(április elején) voltam dokinál, és elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Elvileg 7 napig kell kiegészítő védekezés. A 12 nap körül nem alkalmaztunk mást. De ugye nem a mensi első napjától kezdtem szedni, mert az gyakorlatilag nem volt. Tegnap este vettem be az utolsó szemet, ma reggel volt egy kis barna folyásom ami el is múlt. Kicsit megijedtem, mert fiammal ugyan ilyen volt a beágyazódásos vérzésem. Vajon van esélye?
2017. ápr. 27. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha csinálsz tesztet aktus után minimum 2 héttel akkor kiderül.
2017. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább a hormonok felborulása miatt van. De hogy okosabb legyél csinálj egy tesztet 2-3 hét múlva.


Jó lett volna mindenképp megvárnod az első menzeszt. Bár ez attól is függ, hogy milyen tablettát szedsz, és szoptatsz-e.

Én Azaliát kaptam - amit lehet szedni szoptatás alatt -,és ezzel nem kell megvárni a menzesz első napját, illetve szünetet sem kell tartani.

2017. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miligest-et szedek, nem szoptatok. Én is inkább a hormonok kavarodásának tudnám be, de most kicsit megijedtem a reggeli barnázástól. Veszek tesztet, mindegyik babámnál pozi volt a 10.dpon, úgyhogy csinálok már inkább hamar...
2017. ápr. 27. 12:49
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el!!!! :( Halvány pozitív lett a facelle teszt... Pedig a dokim ápr. elején azt mondta még pém sincs... És a gyógyszert is minden este 7kor bevettem...
2017. ápr. 29. 15:01
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jön a baba ne keseredje el, bátyám 2-hónapos volt mikor anyu terhes lett velem... Mindenki azt hitte ikrek vagyunk és anyu is csak úgy meséli hogy olyan érzés is volt.:)


Hozáteszem hogy anyu nővére majdnem ugyan így járt náluk 4-hónapos volt a kislánya mikor pozitívat tesztelt azóta született még egy 3. Kislánya is.


Nem a világ vége... Sok sikert a kicsikhez! :)

2017. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

kérdező, ne aggódj, a barátnőm 4 hónappal császár után esett teherbe, és nem volt gond a második terhességgel

Boldog babavárást :) a gyerkőcök imádni fogják egymást a kis korkülönbség miatt :)

2017. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát ebből nem hiszem, hogy baba lesz. Elkezdtem erősen vérezni. Másik tesztem is pozi volt, de így már nem hinném. Amit sajnálok is, de meg sem tarthatnám valószínűleg, mert gondok vannak a hegemmel. :( :(
2017. ápr. 30. 20:30
 8/15 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy álpozitív volt a teszt? hormonok bekavartak vagy valami ilyesmi?
2017. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, olyan megérzés ez nálam. Mindig megéreztem a terhességet már hamar (5 terhesség, ebből 3 gyerkőc lett, kettő vetélés volt... :/ ) na meg több tesztet csináltam most is, és erősödtek.
2017. ápr. 30. 20:45
 10/15 anonim ***** válasza:

sajnálom :( tényleg vetélésnek tűnik az erős vérzés.de ha nem, és mégis megmarad a baba, akkor tudok ajánlani orvost,aki segítségével kihordható a nemrégi császár miatti kockázatok mellett is a terhesség.

amúgy mi a baj a heggel? (csak érdekel, mert én is császáros vagyok)

2017. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!