Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hete kesik a mensim,...

2-3 hete kesik a mensim, negativ tesztek, doki ultrahangon nem latott sem cisztat, sem babat. Azt mondta varjak, hatha megjön. Ötlet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nem írt fel norculotot, ttól megszokott jönni a mensi?.

2008. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Várj, hátha megjön.
2008. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem, semmit, csak, hogy vrjak, es ha nem jön meg par het mulva teszteljek megint, mondjuk ezt most nem ertem.
2008. okt. 14. 13:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a barátnömnek két hónap után irt fel valamilyen hormontablettát miután beszedte rá 2 hétre derült ki h nem hormon bajok vannak hanem baba van!!Azóta egy éves mult a pici,hála istennek makk egészséges!!Viszont annál jobbt én se tudok mondani h várj!!
2008. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és a lényeg mikor kiderült h valóban baba már 2,5 hónapos volt!!Kevés embernél van ilyen de ez a hormonok miatt van!!Ezzel magyarázta az orvos!!
2008. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Első válaszoló vagyok: De pontosan mit látott az uh-on? Nincsen ráírva a leletedre? Csak azért kérdezem, hogy sajnos nekem is volt már úgy , hogy nem jött meg, elmentem a dokihoz, aki látta hogy nem volt peteérésem, és a nyálkahártya is nagyon vékonyka volt. Erre adta a norculotot, ez egy progeszteron. Szeded 5 napig aztán csinál egy meg vonásos vérzést.

2008. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, semmit sem mondott, csak, hogy nem lat elvaltozast, cisztat meg terhesseget sem, es varjak par hetet,es ha nem jön meg, csinaljak tesztet.Se norculutrol, sem ilyesmirol nem beszelt....lehet, elmegyek egy masik orvoshoz is a heten.
2008. okt. 14. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék egy másik orvost. Ilyenkor duphastont szoktak felírni, ami azért is jó, mert ha baba van, akkor megvédi a kilödkődéstől, ha nincs baba, akkor pedig meghozza a menszit.
2008. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a gyógyszer amit az előttem szóló említett az ugyan olyan mint a norculot.
2008. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szepen, hogy valaszoltatok, be is jelentkeztem mar egy masik orvoshoz!!!

( nem is ertem, ezt, hogy hogy lehet, hogy valaki terhes, 2,5 honapos, es az orvos nem veszi eszre )

2008. okt. 14. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!