Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A középső lett volna a pozitiv?

A középső lett volna a pozitiv?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 1. 10:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Három egymást követő napon csináltam. Idáig minden hónapba szépen fokozatosan erősödtek a tesztek és után fokozatosan halványodtak. Erre most ezt hozztam össze.
2017. máj. 1. 10:32
 2/7 anonim ***** válasza:
egyik se pozitív.
2017. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor pozitiv, ha az lh csik legalabb olyan eros, mint a kontroll csik. A kozepso is halvanyabb a kontrollnal, szoval szerintem az is negativ.
2017. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom . De akkor most nem volt peteérésem ? És akkor a középső miert erősebb mégis? Vetélés utáni első ciklusban vagyok
2017. máj. 1. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az életmódod engedi ajánlom a hőmérőzést a tesztelés mellett. Nekem gyakran voltak negatívak az lh tesztjeim viszont a hőmérőzés szerint minden hónapban volt ovuláció.

Itt befolyásolja gondolom a napi folyadék bevitel, ha hígabb a vizelet koncentrációja, hiába nem ittál az előtte lévő 1-2 órában, már mást mutathat.

2017. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyik se pozitív ezek közül
2017. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan egyik sem pozitív, de a középsőre voksolnék, mert ettől független szépen negatív lett másnap.


Ugyan is van akinek a 25 ös teszt soha a büdös életben nem lesz pozitív... pl nálam így volt... 15-ös LH teszt viszont 4 napig is pozit mutatott így végül a 20as LH teszt volt az ami szépen mutatta mikor pozi :)


Ki kell próbálni, sztem ettől még volt ovud, csupán nem mindenkinek emelkedik olyan mértékben, hogy a 25ös LH teszt kimutassa.


És egyetértek a hőmérős ajánlattal, vezess hőgörbét is mellette, mert akkor biztos lehetsz benne, hogy tényleg megtörtént az ovu vagy valami gond van :)


Sok sikert!

2017. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!