Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 évet vártunk a babára...

5 évet vártunk a babára mennyi az esélye hogy ismét elveszítem?

Figyelt kérdés

10+4 naposan elhalt a babám, amikor közölte a nőgyógyász sokkot kaptam én is és a férjem is, még az nap meg műtöttek. Semmit nem éreztem hogy baj lenne vele. Magamról annyit hogy van ízületi gyulladásom, de a terhesség alatt nem fájt semmi! Csak zsibbadt a lábam és a kezem amire milgammát irtak fel. A pánik betegségem miatt negyed frontint irtak, a hányinger miatt meg cerucalt. Terhes vitamint nem szedtem csak folsavat. Nagyon meg visel lelkileg, pedig úgy szeretem beszéltem a babához simogattam, még az nap is Mikor zuhanyoztam készülődve beszéltem hozzá hogy muttasa meg magát hogy Kis fiú Vagy kislány; (

A szövettani eredmény kb három hét múlva lesz kész. 38 éves vagyok Lehet a korom miatt? Vagy a betegségem miatt? Szeretnék újra tehetne esni de ugyanakkor félek is. Mit gondoltok? Van remény egészséges babára? Köszönő szépen .


2017. máj. 2. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindent összevetve olyan 42,36% esélyed van rá.
2017. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szednék nyugtatót, ha terhes vagyok, egy negyedet sem. A hányingerre sem kell gyógyszer, az ilyenkor természetes.

Az ízületi gyulladásodat nyilván terhesen is karban kell tartani, ha kell, gyógyszerrel, de mást ne szedj!

Az orvosaid tudják megmondani,tudsz-e vállalni egy terhességet ezekkel a betegségekkel.

2017. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Eloszor is nagyon sajnalom!

Azonban a kerdesre nem tud senki erdemben valaszolni, hogy is lehetne? Senki nem lat beled, soha nem tudhatja az ember ki mikor esik teherbe, megmarad-e, stb.....honnanis lehetne ezt igy megmondani?

2017. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindjárt írok neked privit.
2017. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha pánik betegséged van kerüld sőt hagyd el a cukrot, a finomított lisztet és tejet.

Igyál citromfű teát mézzel. Napi 2- 3 csészével is lehet.

Hányingerre gyömbért illetve mentateát ajánlok.

Ízületi panaszokra, ha kopás zselés (pektines) ételek. Gyulladásra levendulás vagy árnika krém. Igyál kellő folyadékot, főleg vizet.

2017. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vetélésre amúgy is van esély, nem értem minek megtámogatni mindenféle gyógyszerrel...
2017. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nem magamtól szedtem orvos írta fel! Utána jártam alaposan. NAGYON várom a szövettani eredményt ezer év lesz; (
2017. máj. 3. 08:00
 8/11 anonim ***** válasza:

A szövettani eredményből semmi nem fog kiderülni. Sajnos én is veteltem már el. Annyit fog megmutatni az eredmény, hogy volt terhesség, van a mintában magzati szövet vagy terhes nyálkahártya.

Nekem annak idején azt mondta a doki, ez arra jó, hogy látszódjon, egy elhalt terhességet fejeztek be műtéttel, és ennyi.

2017. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy orvos írta fel, de azért hányingerre nem írnak semmit, hacsak nem kifejezetten kéri a kismama és ez nem véletlen.
2017. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem bántani akarlak, de a baba előtt tedd rendbe magad, a lelked, a tested.

Ha megszületik, abba még a teljesen erős lelkű nők is időnként megroppannak, annyi a felelősség, a változás. Gyógyszert szintén nem fogsz tudni szedni a szoptatás miatt. Amíg a kisebb problémákra is, mint pl a terhességi hányinger, gyógyszer a megoldás a számodra, várj a babával.

Minden kisgyerek ép lelkű anyát érdemel.

2017. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!