Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap, a 14. Ciklusnapon 5,7...

Tegnap, a 14. Ciklusnapon 5,7 volt a nyálkahártya vastagsága, elvileg szombaton lenne ovum. Az orvos is kicsinyli és nem látott domináns tüszőt sem. Szerintetek bukta lesz ez a hónap is?

Figyelt kérdés

Progi vizsgálat kedden lesz. ( februárban minden hormon rendben volt )

Amúgy méhpempőt szedek majd két hónapja, egy hete inofolicot és femibiont felkészülésnek.2 naponta együtt vagyunk. Lehet még valamit tenni? Azon kívül, hogy. Ne stresszeljek miatta.



2017. máj. 3. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor ezek szerint nem 28 naposak a ciklusaid ha jól értem.

Egyáltalán nem is látott tüszőt a doki??

A nyálkahártya még fog vastagodni.Esetleg szedhetsz e vitamint az vastagítja.

2017. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs peteérésed. Hormonsor mit mutatott?


A méhnyálkahártya vastagítására E vitamint kezdj el szedni, ha nincs peteérésed, akkor arra a doki fel fog írni clostíbegyt tablettát valószínűleg.


Ha nincs domináns tüsződ, és a méhnyálkahártya is vékony, akkor kb 0% az esély ebben a hónapban a teherbeesésre sajnos.


Nekem is így volt, és a clostilbegyt csinált peteérést, beindultam a fog. gátló után újra, az E vitamin meg 12 mm-es méhnyálkahártyát csinált a kezdeti 3,5 mm-esről. (14. nap)

2017. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott,hogy nem lát domimáns tüszőt. 30-32 naposak a ciklusaim. Az E vitaminról már olvastam, azt szerintem beszerzem, de lehet még.pénteken megnézetem magam vastagodott-e kellő mértékben... Az a fura, hogy eddig mindig volt peteérés, azaz gondolom hogy volt,mert több tünetem is volt. Mell,nyák,görcsök... de most,hogy időpontom volt a dokihoz UH-ra, mintha direkt kimaradna...
2017. máj. 3. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Az UH a tuti és a hormonsor. A mellfeszülés stb meg nyák lehet jele a peteérésnek, és tüszőrepedésnek, de nem feltétlenül. Nem biztos ebből adódóan, hogy volt, azt is lehet, hogy csak próbálkozott a szervezeted, de mégsem volt. Azt is lehet sokszor érezni...


Hormonsor mit mond? Kár itt agyalni, vérvétel nélkül nem lehet megmondani, hogy mi a helyzet.

2017. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Progeszteron kedden lesz, aztán majd ciklus 2-3. napján pedig FSH,LH, Ösztradiol és prolaktin. Februárban ezek is rendben voltak,két nődoki is azt mondta. Emellé még volt FT3,FT4, TSH, tesztoszteron, szintén minden ok. Akkor kénytelen vagyok megvárni a vérvételt és reménykedni,hogy nincs nagy gáz.
2017. máj. 3. 09:45
 6/6 A kérdező kommentje:
És az ovutesztem is pozitív volt az elmúlt hónapokban. Csinálok ma is egyet...
2017. máj. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!