Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pre seed síkosító tapasztalato...

Pre seed síkosító tapasztalatok érdekelnének?!

Figyelt kérdés
Tapasztalat nem egyenlő véleménnyel , csak azert írom h világos legyen a kérdésem. Nagyon koszonom.:)
2017. máj. 4. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2017. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Már olvastam mindent a gyakorikon ami ezzel kapcsolatos. Hátha van újabb tapasztalat! De koszonom szepen!:-)
2017. máj. 4. 22:07
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért de erre én is kíváncsi lennék, te is tervezed kipróbálni? Én is... Szerintem nem vesztünk vele semmit :-)
2017. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi megrendeltuk mert paromnak keves es rosszul mozgo spermaja van. Sajnos nekunk a pree seed nem segitett. Vegul inszeminaciobal sikerult teherbe esnem.


A pre seed elott kiprobaltam minden "teherbe esesi tippet" es mivel nem mukodtek ezert gondoltam hogy megvesszuk a pre seedet. Artani nem arthat.


Aplikatorral kell feltenni a sikositot a huvelybe, kb 10 perccel egyuttlet elott. Olyan mint egy sima sikosito, szagtalan es szintelen.


Egy probat lehet meger, kb 20 euroba kerul, es 10-15 @alkalomra eleg.


Sok sikert!

2017. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mi már vettunk 8 ampullát egyet kiprobaltunk mult honapban lett is baba de 5+3 nal elhalt. Szval erdekel h vajon az segíthetett e vagy sem :)
2017. máj. 5. 07:42
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is most rendeltem, mert a pct teszt sajnos nálunk pozitív lett. Vagyis megölöm az ondót. Viszont most kezdjük az inszeminációt is.

Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata: lehet a kettőt együttesen? Vagyis inszemináció előtt még lehet használni a gélt? illetve inszem után együttlétnél?

2017. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy a multkoti kérdezö is aki a Pre seed el kapcsolatban kérdezett?A kis kitatásodra felbuzdulva ugy döntöttem hogy megveszem énis,1 probàt megér😁tulvagyunk màr vizsgálaton màr csak a Pct hiányzik,volt már 1 inszemünk ami sikerült is de sajnos elvetéltem.Spontàn nemjön a baba ès érdekes hogy amint ki lett kerülve a méhnyakom egyböl sikerült.ezért gyanakszom hogy a mèhnyakom ellenanyagot termel.Jelen pillanatban sztk s dokihoz jàrok akit nem szeretnèk lecsrèlni de szerintem megcsinàltatom magánba sajàt szakállamra.
2017. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

utolsó! Nálunk a pct teszt pozi lett, és most inszemezünk. Mit gondolsz, ha inszem után még szexelünk otthon, és közben használjuk ezt a síkosítót is, növelhetjük az esélyeket? Mert gondolom előtte nem lehet a spermaszám miatt.


Előző voltam.

2017. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Jaj nemtudom az inszemes kerdesre a valaszt. Sztem dokiddal beszeld meg.:/

Igen en vagyok. Mert most sikerult vele a baba.( az mas tema h elhalt es elvrsztettuk)

Szval ezen felbuzdulva tovabb hasznalnank. Csak erdekelnek tapasztalatok.:)

2017. máj. 5. 16:37
 10/24 A kérdező kommentje:
8# arra tippelek h inszem utan lehet hasznalni mar
2017. máj. 5. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!