Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleg felelotlenek voltunk a parommal. Az egyuttletunk soran egyszer belem elvezett. Nem volt ovulaciom, es epp ra ket-harom napra meg kellett volna jonnie. Ket nappal kesobb a biztonsag kedveert bevettem egy esemeny utani tablettat. Azota eltelt egy het, es nrm jott meg. Mar 6 napja kesik. Nincsenek reggeli rosszulleteim, sem illaterzeksegem, tehat semmi jele a terhessegnek, csak nem jott meg. Most mit kene tennem?

2017. máj. 6. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
vársz még egy hetet és csinálsz egy tesztet
2017. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Az esemény utánitól meg a stressztől is késhet. Csinálj majd tesztet.
2017. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Ne parázz. Készülj fel arra az esetre ha teherbeestél. Megtartod? Fel tudod nevelni? Mellette veszel egy terhességi tesztet és kérsz egy időpontot dokihoz. A srácot nem kell feltétlenül megijeszteni, de nem árt beszélni vele hogy ha nem védekeztek akkor könnyen apuka lehet egy éven belül.


A tünetek nincsenek kőbevésve és én a két nappal későbbit esemény utánit is picit neccesnek érzem. Remélem azért nem estél teherbe. Amíg nem tervezitek, addig ne feküdjetek le óvszer vagy fogamzásgátló használata nélkül.

2017. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tini koromban egyszer nekem is kellett esemény utánit bevennem, mondták, hogy néhány nap múlva meg fog jönni. Nem jött, visszamentem dokihoz, megvizsgált, nem tapintott terhességet, azt mondta várjak. Kb két hét után jött meg.
2017. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!