Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség lehamarabbi...

Mik a terhesség lehamarabbi jelei?

Figyelt kérdés

Hogyha valaki teherbe esik, akkor a szokásos menzesz eltűnik teljesen?

Nem fog fája a hasa, esetleg csak vér nem fog eltávolodni a szervezetből?

Bocsi, de én nem nő vagyok, így nem sokat tudok erről a témáról.



2017. máj. 8. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. igazabol minden no mas. en pont ma voltam nogyogyasznal mert 9 napot kesett es 5 hetes vagyok. nekem annyi tunetem volt hogy nagyon hisztis lettem mint egy 5 eves ( ez meg mindig tart :D ). a masik tunetem az annyi volt hogy amikor megkellet volna jonnie aznap nem jott meg. azert tudtam mar akkor hogy itt terhesseg van mert az en ciklusom szerencsere nagyon pontos :)
2017. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteim voltak, mint menstruáció előtt. Annyi különbséggel, h a mellfeszülés erősebb volt. Ebből éreztem, h terhes vagyok. Majd ezt a teszt is igazolta. :) 16+6 hkm
2017. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon hisztis voltam azokban a napokban. Plusz ott volt az az érzés, mint amikor mindjárt megjön a menstruáció. A legelején ennyi volt.
2017. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A menzesz kimaradása előtti napokban a has szúrka az a méhnél érződik közepén, vagy csak az egyik oldalon?
2017. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!