Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől teherbe eshetek?

Ennyitől teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

A havi vérzésem után egy nappal vagyok és a barátom egy kicsit betette nekem. Azért mondom, hogy kicsit mert még szűz vagyok és egyáltalán nem éreztem fájdalmat.

Utána egy órával meg is mosakodtam ott lent.



2017. máj. 10. 13:18
 1/6 anonim válasza:
Nem valószínű
2017. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, de nem teljesen kizárt:
2017. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(Azért nem kizárt, mert a férfiak közel 40-% ánál tartalmaz komolyabb mennyiségben spermiumokat az előváladék.)
2017. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Ejakulálás UTÁN tartalmazhat spermát az előváladék.De ha vizelt a 2 aktus között a férfi akkor is nagyon kevés esély van rá(de esélyes persze).
2017. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4


Ha tudsz angolul, és érdekel:


[link]

2017. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanultam angolul,de nem vagyok belőle perfect.


Annyit tudok,hogy a Cowper-mirigy váladéka az a bizonyos előnedv.A spermiumok a herében képződnek és érnek,a Cowper-mirigy pedig nincs a közelében a heréknek.

A szerepéről nem is beszélve.

Az elsődleges szerepe,hogy megtisztítsa a húgycsövet a vizelet maradványoktól,hisz' a vizelet megölné a spermiumokat.

A másodlagos szerepe,pedig a síkosítás.

Közvetlenül aligha tartalmaz spermát,közvetve,viszont tartalmazhat.

Persze lefordítom az írást ,amit küldtél azért köszi.:)

2017. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!