Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Uvolációs tesztet hol lehet...

Uvolációs tesztet hol lehet venni? Rossmann a jó minőségű van?

Figyelt kérdés

Parommal babát szeretnénk nem rég próbálkozunk , 3 és fél hónapja körül és hallottam az uvu tesztről hogy az biztosabban mutassa h mikor van peteérés és mikor van uvu..

Vezetek app naptárt ami mutassa a termékeny időszakot , és az uvut , de már nem nagyon bízok benne , mer nagyon rendszertelen a menstruációm :/ és nem mindig biztosat mutatt sztem..

Ezért szeretnék tanácsot kérni.. hogy hol a legjobb venni uvolációs tesztet és mikor a legérdekesebb használni?

És még annyit hadd kérdezek már hogy ha valakinek rendszertelen a menstruációja mondjuk ha 25től 29ig lehet a ciklus napja hogy kell ki számolni a peteérést??

Válaszokat előre is köszönöm!!!!



2017. máj. 10. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
bőven jó az olcsó one step teszt, én tuti nem költenék 6000-t 3 db tesztre, amikor kaphatok 75 ft/db-ért is, ami ugyan azt tudja.
2017. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ovulációs tesztnek hívják :-) Rossmannban, Dm-ben olyan van, ami 4-5 darabos és kb. 1700 forint, szóval elég drága. Vaterán vagy Fastesten rendelhetsz ennél sokkal olcsóbban, kb. 70 Ft/db, és annyit rendelsz, amennyit akarsz.


A 25-29 napos ciklussal számolva 11-15. napon lehet az ovud. (Mensi előtt kb. 14 nappal van.) Mensi után pár nappal kezdd el a tesztelést. Ha full nega, akkor elég két nap múlva csinálni a következőt. Ha erősödik, akkor minden nap. Akkor számít pozitívnak, ha a tesztcsík ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík, vagy még erősebb. Na, olyankor hajrá! ;-) Sok sikert!

2017. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Rossmanos nekem nagyon bevált. 2500 Ft 5 db, ami egy havi tesztelésre elég is.

Neten is lehet rendelni jóval olcsóbban, one step -et, ez is jó, bár ez sosem mutat nekem olyan határozott erős csíkot mint a rossmanos Facelle.

2017. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most akkor a mensi első napjatol kell számolni 11-15 napot?

Meg próbálok rendelni uvu tesztet :)

A segítséget előre is köszönöm :-)

2017. máj. 10. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
vaterán vettem valami 50 ft-os darabáron. bejött :)
2017. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok!! :)

Még annyit hadd kérdezek már meg hogy ezt a tesztet reggel kell még csinálni vagy a nap bármely időszakában jó használni?

2017. máj. 10. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Délután ajánlott csinálni, egy-két órát nem szabad pisilni meg sokat inni.

Egyébként nehéz megmondani mikor van ovu, mert a következő mensi (amit még ugye nem tudunk) onnan visszaszámolva 14 nap.

2017. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát a következő menstruációm július 4-én lesz , ha 25ciklus nappal számolom akkor most onnan kell vissza számolni 14 napot igaz? :$$
2017. máj. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!